ژانویه 17, 2021 By haminp 0

Daedeok-gu ، Daejeon ، برنامه ای برای “پروژه حمایت از محصولات کشاورزی ارگانیک برای زنان باردار در سال 2021” دریافت کرد.

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (پارک شهردار Gu Jeong-hyun) پذیرش برنامه های “پروژه حمایت از بسته محصولات کشاورزی ارگانیک برای زنان باردار در سال 2021” را از هجدهم آغاز می کند.

این پروژه که سال گذشته Daedeok-gu برای اولین بار در شهر دژئون اجرا کرد ، محصولات کشاورزی ارگانیک به ارزش 480،000 درآمد حاصل در یک سال را نیز امسال در اختیار زنان باردار قرار می دهد. هنگام سفارش 20٪ آن را باید پرداخت کنید.

افراد ، زنان باردار هستند که در تاریخ درخواست یا در طی یک سال پس از تولد در Daedeok-gu آدرس دارند. زنان بارداری که از پروژه یکپارچه ارتقا Health سلامت جامعه (Nutrition Plus) پشتیبانی می کنند ، مستثنی هستند.

این درخواست را می توان با ارسال یک درخواست و یک شناسنامه (تأیید بارداری) از طریق مرکز خرید محصولات کشاورزی ارگانیک برای زنان باردار (www.ecoemall.com) یا مرکز اداری مراقبت های اجتماعی در منطقه آدرس انجام داد. .

پاک جئونگ هیون ، شهردار منطقه گفت: “در منطقه داژئون ، Daedeok-gu برای اولین بار به عنوان منطقه آزمایشی انتخاب شد و پروژه امسال به کل کشور گسترش یافته است. علاوه بر این ، ما آن را به عنوان یک تجارت پیشرو برای ایجاد یک سیستم پایدار برای مصرف محصولات کشاورزی محلی تعریف خواهیم کرد. ”

Daedeok-gu در سال 2020 توسط وزارت کشاورزی ، غذا و امور روستایی به عنوان یک طرح آزمایشی انتخاب شد و بسته های محصولات کشاورزی ارگانیک را در اختیار 577 زن باردار قرار داد. هزینه پروژه امسال 352 میلیون وون است و در صورت اتمام حجم پروژه (برای 700 نفر) می تواند زودهنگام خاتمه یابد.

[ad_2]