ژانویه 18, 2021 By haminp 0

Daedeok-gu ، Daejeon ، برای پایین آوردن درجه حرارت جهانی با گیاهخواری مبارزه می کند!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu ، Daejeon (شهردار Gu Park Park Jeong-hyun) توافق نامه ای را با انتشار نهادهای محلی و مشاغل محلی برای انتشار کمپین روز گیاهخواری برای پاسخگویی به بحران آب و هوا امضا کرد.

به گفته کو ، در هجدهم ، با شروع دانشگاه هانام در دسامبر گذشته ، آنها توافق نامه ای را با انجمن مراقبت روزانه Daedeok-gu ، مرکز مدیریت غذا و انجمن مرکز کودکان جامعه امضا کردند. وی قصد دارد از طریق توافق با این شرکت توسعه کمپین “روز گیاهخواران” را تسریع کند.

از آنجا که انتشار گازهای گلخانه ای تولید شده در طی فرآیند تولید مواد غذایی بیش از یک چهارم کل انتشار گازهای گلخانه ای را تشکیل می دهد ، اگر از طریق یک رژیم غذایی اصلاح شده به رژیم گیاهخواری روی بیاورید ، می توانید بدون صرف وقت زیاد و کاهش انتشار کربن پول می تواند پاسخ دهد

برای پاسخگویی فعال به بحران آب و هوا ، مانند كاهش گازهای گلخانه ای ، ما 40 پروژه را در پنج منطقه Daedeok e Start Green New Deal اعلام كرده ایم كه شامل آگاهی شهروندان از اهمیت بحران آب و هوا و حفاظت از محیط زیست است. برای افزایش آگاهی ، تصمیم گرفته شد تا کمپین روز سبز گیاهخواری را ترویج دهیم.

شهردار پاک یونگ هیون گفت: “دهه آینده زمان مهمی برای تعیین آینده کره زمین است. ما به طور فعال در این زمینه فعالیت خواهیم کرد تا همه مردم از طریق گیاهخواری بتوانند یخچال های طبیعی را روی زمین داغتر ایجاد کنند.”

در همین حال ، Daedeok-gu “جدید معامله سبز” را اعلام کرد ، شروع آن با Daedeok e’last در سال گذشته ، و به طور فعال در حال پاسخگویی به بحران آب و هوا در راستای پروژه Green New Deal دولت برای ایجاد یک شهر پایدار از شادی به منظور دستیابی به خنثی شدن کربن در سال 2050 است .

[ad_2]