ژانویه 19, 2021 By haminp 0

Daedeok-gu ، Daejeon ، “استفاده از یک کتابفروشی محلی با Daedeok eRoum” رویداد SNS!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (شهردار Gu Park Park Jeong-hyun) در تاریخ نوزدهم اعلام کرد که یک رویداد SNS “با استفاده از یک کتابفروشی محلی با Daedeok e-Roum” را برای ایجاد فرهنگ مطالعه کتاب و نجات مردم محلی برگزار می کند. کتابفروشی ها که از اثرات تاج 19 رنج می برند.

این رویداد 15 هفته تا پایان آوریل ادامه دارد و یک جایزه 10،000 وون به کاربرانی تعلق می گیرد که با کارت e-loum Daedeok در یک کتابفروشی محلی واقع در داژئون 10 هزار یا بیشتر برنده پرداخت کرده اند. هرکسی می تواند برای کاربران Daedeok e-Roum اقدام کند و شما می توانید با ارسال عکس قبض پرداخت شده با Daedeok e-Roum به مدت یک هفته به عنوان نظر در Daedeok e-Roum SNS (Facebook ، Band ، Band Event Room) اقدام کنید. جوایز مستقیماً با کارت الکترونیکی Daedeok برنده شارژ می شوند.

کاربران Daedeok e-loum که آدرس آنها در Daedeok-gu است ، از سال 2021 کتاب را باز می کنند! همچنین می توانید در صورت خرید کتابی با عنوان یک کتاب نیم بها که به عنوان بخشی از پروژه Travel Mind Healing Bookstore در یک کتابفروشی واقع در Daedeok-gu خریداری شده ، 50٪ تخفیف دریافت کنید. می توانید با تخفیف نصف قیمت کتاب بخرید و از طریق رویدادها جوایزی دریافت کنید که تأثیر آن یک سنگ و دو اثر است.

چون هيون ، شهردار منطقه ، دوباره گفت: “كتابها آينده ما را روشن مي كنند و حكمت زندگي را به ما مي آموزند و همه مي توانند به راحتي از آنها ياد بگيرند.” “از طريق اين رويداد ، هر روز افراد بيشتري به كتاب نزديك مي شوند و اين يك افزودن خوب است. به کتابفروشی های محلی. امیدوارم باشد. “

Daedeok e-Roum اولین واحد پول محلی در Daejeon است که می تواند در تمام مناطق Daejeon مورد استفاده قرار گیرد و 10٪ از استرداد وجه نقد در هر ماه تا 1 میلیون درآمد ماهانه را پرداخت می کند.

[ad_2]