ژانویه 25, 2021 By haminp 0

Daedeok-gu ، Daejeon ، استخدام 2021 توسعه دهنده و مجری برنامه های عادلانه برای بوم گردی

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (پارک شهردار گو جئونگ هیون) سازمان هایی را برای مشارکت در پروژه توسعه و پشتیبانی از برنامه عملیاتی بوم گردی عادلانه در سال 2021 استخدام می کند (از این پس به عنوان پیشنهاد عمومی نامیده می شود).

به گفته منطقه در تاریخ 25th ، این منطقه پیشنهادات عمومی را از سال 2019 برای کشف ارزش گردشگری علوم انسانی ، بوم شناسی ، تاریخ و منابع زیست محیطی در منطقه و توسعه برنامه های گردشگری با کیفیت بالا ارائه می دهد.

به منظور ایجاد یک الگوی گردشگری عادلانه که در آن گردشگران و گردشگران بتوانند همزیستی داشته باشند ، دور از گردشگری مشتری مداری که متمرکز بر گردشگری بسته بندی شده است ، امسال همچنین سازمان هایی مانند آژانس های مسافرتی مستقر در داجون ، جوامع روستایی ، شرکت های بنگاه های اجتماعی و تعاونی ها را برای استخدام استخدام می کند. ایده های عالی و عالی. او قصد دارد برنامه ای را با برنامه ریزی قدرت انتخاب کند.

به طور خاص ، هدف گردشگری عادلانه ، که در آن منابع گردشگری از طریق مطالعه جامع میزان ارتباط با ارز محلی و کمک به بهبود اقتصادی به منابع اقتصادی منطقه باز می گردند ، در نظر گرفته شده است.

اندازه انتخاب از 3 تا 8 گروه است و ما در نظر داریم بسته به نتایج ارزیابی ، از 10 تا 30 میلیون وون پشتیبانی کنیم. اسناد از 16 تا 18 فوریه به صورت حضوری یا از طریق پست پذیرفته می شوند. جزئیات و فرم درخواست را می توان در وب سایت Daedeok-gu ، “Gujeong News” – “اعلامیه” یافت.

پاک یونگ هیون ، رئیس بخشدار منطقه ، “بوم گردی عادلانه ، که در آن مردم محلی و محیط زیست در کنار هم زندگی می کنند ، به مهمترین موضوع گردشگری در دوران پس از تاج تبدیل شده است.”

[ad_2]