فوریه 2, 2021 By haminp 0

Daedeok-gu، Daejeon، Daedeok e-loum user event SNS برای تعطیلات سال نو میلادی

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu، Daejeon (شهردار Gu Park Park Jeong-hyun) اعلام کرد که برای جشن سال نو قمری یک رویداد SNS را با هدف مصرف کنندگان ارز محلی Daedeok eRoum برای غلبه بر رکود اقتصادی ناشی از طولانی شدن تاج 19 برگزار می کند. و برای تشویق مصرف

طبق گفته کو در تاریخ 2 ، این رویداد به مدت 3 هفته تا 21 ام برگزار می شود و هر هفته 150 نفر قرعه کشی می شوند تا 10.000 وون جایزه را به کاربرانی بدهند که استفاده ترکیبی از کارت Daedeok e-loum کارت بیش از 50،000 وون در یک است. هفته هرکسی که یک e-loum Daedeok داشته باشد به طور خودکار واجد شرایط برنامه می شود و جایزه مستقیماً به کارت e-loum Daedeok برنده تعلق می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد ، با Daedeok e-Roum SNS (فیس بوک ، باند ، اتاق رویداد باند) تماس بگیرید.

سال گذشته ، Daedeok e-Roum اولین 230 دولت محلی بود که ارز محلی را در سراسر کشور صادر کرد تا جایزه نماینده ملی مارک و جایزه سیاست را از انجمن سیاست کره دریافت کند ، که توسط بهترین متخصصان سیاست در کره تنظیم شده است. علاوه بر این ، جایگاه خود را به عنوان یک مارک نمایندگی در Daedeok-gu تضمین کرده و در میان 10 اخبار برتر انتخاب شده توسط ساکنان برای دومین سال متوالی در رتبه اول قرار دارد.

شهردار پاک یونگ هیون گفت: “در شرایطی که اقتصاد محلی به دلیل فاصله اجتماعی طولانی مدت دشوار است ، مصرف کم یک میانبر و یک فضیلت برای نجات اقتصاد است.” او گفت که بسیار عالی خواهد بود.

Daedeok e-Roum اولین ارز محلی است که در ژوئیه سال 2019 در دائژئون راه اندازی شد و می تواند در تمام مناطق داژئون مورد استفاده قرار گیرد و 10٪ از بازپرداخت ماهانه تا 1 میلیون درآمد ماهانه را پرداخت می کند.

[ad_2]