ژانویه 5, 2021 By haminp 0

“Conveting Abigan” در حال سقوط است … پیشینه نوسانات قیمت سهام Fujifilm HD: J-CAST News

[ad_1]

یک اقدام وجود داشت که در آن قیمت سهام سهام فوجی فیلم (HD) متفاوت بود.

اگرچه گروه کارشناسی وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی تأیید داروی آنفلوآنزا از Fujifilm HD “Abigan” را به عنوان درمانی برای عفونت ویروس کرونا در 21 دسامبر سال 2020 به تعویق انداخت ، اما به دلیل ادامه بحث ها ، به شدت فروپاشید. به محض اینکه شرکت تصمیم سرمایه گذاری خود را ارتقا داد ، بیش از نیمی از افت را بازیابی کرد.

  • کاهش رتبه به دلیل نقاط قوتی غیر از Avigan (تصویر) متوقف می شود

    کاهش رتبه به دلیل نقاط قوتی غیر از Avigan (تصویر) متوقف می شود

  • کاهش رتبه به دلیل نقاط قوتی غیر از Avigan (تصویر) متوقف می شود

بلافاصله به نیمی از افت بازگردید

Avigan توسط Fujifilm Toyama Chemical ، یکی از شرکت های تابعه Fujifilm HD ساخته شده است. در بعضی موارد ، این ماده در صورت صلاحدید محل ، برای بیماران دارای تاج اعمال می شود و کاملاً شناخته شده است زیرا اغلب در رسانه ها ارائه می شود. با این حال ، آن را برای آنفلوانزا در ژاپن تصویب کرده اند و گفته می شود که پایه علمی کافی نیست. در ژاپن ، Fujifilm HD یک آزمایش بالینی انجام داد و درخواست تأیید به عنوان داروی درمانی برای عفونت ویروس کرونا در ماه اکتبر را اعلام کرد و گفت: “این می تواند تاثیری ببیند” اما “ارزیابی دقیق اثر آن دشوار است.” این نظر گروه کارشناسی تا پایان سال 2020 است.

در پاسخ ، قیمت سهام Fujifilm HD به شدت در بازار سهام توکیو در روز 22 افت کرد. 6.2٪ (341 ین) از قیمت بسته شدن روز گذشته به 5201 ین کاهش یافت که پایین ترین سطح در دو ماه گذشته است. قیمت بالا در طول روز نسبت به قیمت پایین روز قبل کمتر بود و هنگام ترسیم حرکت “باز کردن پنجره” نقطه عطفی بود. با این حال ، قیمت سهام روز بعد بازگشت و به 5465 ین رسید که 2.6٪ (136 ین) بالاتر از قیمت بسته شده روز قبل در 25 بود و مانند کابوتاژ جت در همان هفته بود. مطالب مربوط به این روز گزارشی از Daiwa Securities است. با بیان اینکه “انتظارات رشد میان مدت معطوف به مراقبت های بهداشتی است” ، در پنج مرحله تصمیم سرمایه گذاری از “3” به دوم از “2” برتر ارتقا یافت و قیمت سهام هدف نیز از 5200 ین به 6200 ین بود. من آن را به ین کشیدم. در 4 ژانویه ، سال جدید ، قیمت در محدوده 5400 ین باقی ماند.

در مورد خلق و خوی سرمایه گذاران در این دوره ، اگرچه در مورد قیمت های بالا احساس احتیاط وجود داشت ، فروش سودآوری ناشی از به تعویق انداختن تاییدیه Avigan بود … با این حال ، چون یک شرکت ژاپنی می تواند رشد محدودی را انتظار داشته باشد ، این بیشتر است به زودی اکنون به نظر می رسد که شما آن را به عنوان یک معامله خریداری خواهید کرد …

[ad_2]