فوریه 5, 2021 By haminp 0

Chungnam-do ، همکاری جامع بی طرفی کربن با Sis و Guns!

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] پنجمین جلسه Chungnam-do در سال 2021 جلسه ای از روسای استانها و شهرستانها و شهرستانها در سالن کنفرانس خدمات استانی برگزار کرد و در مورد ایجاد یک سیستم همکاری زیست محیطی با 15 شهر و شهرستان در استان بحث و گفتگو کرد.

با حضور بیش از 30 نفر ، از جمله روسای اداره محیط زیست دودو و شهر / تپانچه ، این نشست سالانه به منظور ارائه برنامه های تجاری بزرگ و همکاری بین شهرها و سلاح ها ، جمع آوری سوالات و پیشنهادات برای شهر / سلاح برگزار شد و بحث کلی

در این جلسه توافقنامه Green New Chungnam و اقدامات جامع خنثی سازی کربن برای پاسخگویی پیشگیرانه به شرایط محیطی در داخل و خارج از کشور ، جایی که اعلامیه بی طرفی کربن به دلیل بحران آب و هوا در حال انتشار است ، مشترک بود.

وظایف اصلی عبارتند از: △ کاهش گازهای گلخانه ای مطابق با “برنامه جامع پاسخ به تغییرات آب و هوا (2020-2030)” “پاسخ مشترک به بحران آب و هوای بدون زغال سنگ با تقویت همکاری بین المللی پاسخ به بحران آب و هوا و احیای اقتصاد محلی △ ایجاد زمینه ای برای احیای مجدد ، مانند بازیابی اکولوژی محیط و ایجاد یک فضای زیست محیطی شفابخش و سازگار با محیط زیست.

علاوه بر این ، با ایجاد زمینه برای شهری با آموزش محیط زیست ، حقوق یادگیری محیطی برای شهروندان تضمین می شود … ایجاد “انستیتوی آموزش آموزش محیطی” در منطقه چانگنام پایتخت.

برای دستیابی به رفاه آب از طریق تأمین آب سالم و مدیریت سیستماتیک حوضه آبریز ، افزایش تأمین آب و تأمین آب ، زمینه ای برای تأمین آب پیشگیرانه در پاسخ به بحران های آب ، بهبود مدیریت آب با ایجاد یک آب هوشمند سیستم مدیریت ، برای ایجاد سیستم گردش آب سالم و همچنین شخصی سازی مدیریت حوضه آبریز نیز استفاده می شود.

علاوه بر این ، به عنوان یک موضوع همکاری بین شهرستانها و شهرستانهای روز ، eration همکاری برای دستیابی به اهداف انرژی برای گازهای گلخانه ای در بخش دولتی .

Si / Gun این استان را پیشنهاد کرد △ پشتیبانی از پروژه های تأمین وسایل نقلیه الکتریکی △ پشتیبانی را برای جبران خسارت های مضر حیات وحش گسترش دهید حمایت از دیگهای بخار شهر با انرژی کم NOx △ پشتیبانی برای نصب و بهبود توالت های عمومی و سایر موارد. سیاست های بسیار خوبی برای هر شهرستان و شهرستان معرفی شده است.

نام جی لی ، مدیر دفتر آب و هوا ، گفت: “مهمترین چیز ایجاد یک سیستم جامع همکاری با شهرها و شهرستانها برای حل مشکلات اصلی آب و هوایی در استان است.” وی خواستار علاقه مندی شهر و. شهرستان و همکاری در سیاست های زیست محیطی.

[ad_2]