ژانویه 18, 2021 By haminp 0

Chilgok-gun پشتیبانی از آموزش نوزادان در مهد کودک های خصوصی به کودک دوم را گسترش می دهد

[ad_1]

[칠곡타임뉴스=이승근] چیلگوک گون گزارش داد که از امسال برای دو کودک ، او برای کودک در کودکستان های خصوصی آموزش می بیند.

چیلگوگ-گون برای کمک به کاهش هزینه های آموزش والدین ، ​​کمک به اهمیت آموزش در اوایل کودکی و ایجاد “منطقه چیلگوک که مکان خوبی برای تربیت فرزندان است” ، پروژه های حمایتی دوران کودکی را انجام می دهد. دوران کودکی برای فرزندان کودکان سوم و بالاتر از سال 2019 و پاسخ های مثبت والدین را دریافت کرده است.

دلیل این امر این است که معیار بسیاری از کودکان با توجه به محیطی که در آن میزان زاد و ولد و افزایش سن تشدید می شود ، باید از فرزند سوم به فرزند دوم تغییر کند.

بر این اساس ، تفاوت بین هزینه های آموزشی تحت حمایت دولت (شهریه نوری 260،000 درآمد ماهانه) و هزینه های واقعی آموزش در مهد کودک ها برای کودکان 3 تا 5 ساله ، که در مهد کودک های خصوصی در حوزه قضایی تأمین می شود ، و هزینه تحصیلات پرداخت شده توسط والدین 100000 درآمد ماهیانه برای کودکان سوم و بزرگتر است. ، Second-ah قصد دارد حداکثر 50،000 وون در ماه را حفظ کند.

شرایط لازم برای ثبت نام در والدین یا مادران و نوزادان به عنوان ساکنین Chilgok-gun است و هزینه آنها باید در یک مهد کودک خصوصی ثبت نام شده در Chilgok-gun باشد. اگر کودکان دوقلو باشند ، همزمان درخواست می دهند.

والدینی که خواهان حمایت از آموزش در دوران کودکی برای فرزند دوم یا بزرگتر خود هستند ، می توانند به مهد کودک خصوصی که بودجه آنها تأمین می شود ، مراجعه کنند.

[ad_2]