ژانویه 22, 2021 By haminp 0

Cheonan City یک بورس تحصیلی کامل به عنوان پاداش تعالی در آمار محلی اهدا خواهد کرد

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] در تاریخ بیست و یکم ، اداره اطلاعات و ارتباطات شهر چئونان اعلام کرد که کل جایزه 1.2 میلیون برنده جایزه را اهدا کرده است ، که به عنوان یک جایزه برتری در دومین دوره مسابقات منطقه ای برای بهترین اقدامات سازمان یافته ملی اهدا شده است. دفتر آماری ، بنیاد بورسیه عشق Cheonan.

به گفته این شهر ، به دنبال امضای توافق نامه کاری با اداره آماری منطقه ای چونگچئونگ در سال 2019 ، نظرسنجی های آماری در 1260 بازار سنتی و خیابان های خرید انجام شد و نتایج تجزیه و تحلیل به طور فعال در سیاست های احیای بازارهای سنتی و خیابان های خرید و سیاست ها استفاده شد. در حمایت از ثبات حاکمیت برای صاحبان مشاغل کوچک در.

شیم هه یونگ ، رئیس اطلاعات و ارتباطات ، گفت: “ما خوشحالیم که می توانیم مبلغ کامل جوایز افتخاری را برای بهبود عملکرد علمی دانشجویان بی بضاعت در زمانی افزایش دهیم که اهمیت ایجاد سیاست منطقه ای افزایش می یابد. ما تلاش خواهیم کرد تا خدمات اداری با کیفیت بالا ارائه دهیم و از طریق داوطلبانه و به اشتراک گذاری به یک بخش پر از احساسات گرم و صمیمانه تبدیل شویم. ”

سانگ دون پارک ، رئیس بنیاد بورس تحصیلی Cheonan Sarang ، گفت: “من از اطلاعات و ارتباطات و کارمندانی که همه جوایز نقدی دریافت شده برای کار سخت خود را به بنیاد بورسیه دانشگاه Cheonan Sarang اهدا کردند ، برای کشف استعدادهای برجسته محلی تشکر می کنم. گفت

[ad_2]