فوریه 3, 2021 By haminp 0

Cheonan City در حال گسترش 91٪ پشتیبانی خود از مشاغل کوچک برای خسارت طوفان و سیل است

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] شهر چئونان اعلام کرده است که نسبت به افزایش حمایت اضافی از هزینه های محلی برای صاحبان مشاغل کوچک در بیمه طوفان و طغیان برای کاهش بار اقتصادی شهروندان ناشی از طولانی شدن کرونا 19 افزایش خواهد یافت.

بیمه خسارت و سیل بیمه ای است که از طریق دولت تأمین می شود و خسارت اموال ناشی از بلایای طبیعی مانند طوفان ، سیل ، برف سنگین و زلزله را با حق بیمه مقرون به صرفه جبران می کند و دولت و شهر چئونان بیش از نیمی از حق بیمه را یارانه می دهند .

طبق گفته های این شهر ، در گذشته میزان حمایت از صاحبان مشاغل کوچک 70٪ بود ، بنابراین هیچ حمایت دیگری صورت نگرفت ، اما برای به حداقل رساندن بار صاحبان مشاغل کوچک ناشی از کرونا 19 ، نرخ حمایت کلی حق بیمه به 91٪ صاحبان مشاغل کوچک می توانند در خسارات و خسارات ناشی از سیل مراکز خرید موجود ، ساختمانهای کارخانه ، ماشین آلات و موجودی کالا مشترک شوند.

بر اساس اشتراک مسکن ، عموم مردم می توانند 70 تا 91 درصد از کل حق بیمه را از دولت دریافت کنند و شهر چئونان پشتیبانی اضافی تا 91 درصد حق بیمه خانه ها و گلخانه ها را فراهم می کند.

برای ثبت نام در بیمه ، به بخش ایمنی دفتر شهردار یا دفاتر Eup / Myeon / Dong مراجعه کرده و فرم رضایت نامه کتبی را ارسال کنید یا مستقیماً به 5 شرکت بیمه خصوصی (بیمه DB ، بیمه دریایی و آتش سوزی هیوندای ، بیمه KB ، NH) مراجعه کنید بیمه Nonghyup).

[ad_2]