ژانویه 20, 2021 By haminp 0

Cheonan City در حال گسترش خدمات نگهداری از کودکان برای بازدید از خانه ها است

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] چئونان سیتی اعلام کرد که حمایت از ساعات نگهداری از کودکان و هزینه های حضور پرستار کودک به کودکان زیر 12 سال در خانواده هایی که اختلاف پدر و مادر آنها به دلایلی مانند درآمد مضاعف والدین به وجود آمده است ، افزایش خواهد یافت.

اول ، مدت حمایت دولت از 720 ساعت در سال به حداکثر 840 ساعت در سال افزایش یافته است.

میزان حمایت دولت از هزینه های استفاده نیز 5٪ افزایش یافته است. حمایت از 80٪ به 85٪ برای نوزادان تمام روز (متوسط ​​درآمد 75٪ یا کمتر) و از 55٪ به 60٪ برای خواهران و برادران نیمه وقت (متوسط ​​درآمد زیر 120٪) افزایش می یابد.

حداکثر 90٪ حمایت از خانواده های تک والدین ، ​​والدین دارای معلولیت و خانواده های دارای فرزند دارای معلولیت ارائه می شود.

علاوه بر این می توان در کل 90 روز پس از تولد از تاریخ تعیین حاملگی تا دوره معافیت از حداقل هزینه در صورت بیماری یا تصادف پرستار کودک برای راحتی کاربر استفاده کرد. استفاده کنید.

خانواده هایی که مایل به درخواست کمک دولتی برای خدمات مراقبت از کودکان هستند باید با مرکز اداری مراقبت های اجتماعی در حوزه قضایی خود یا وب سایت مبتنی بر مراقبت های اجتماعی یا وب سایت خدمات مراقبت از کودکان (www. idolbom.go.kr) ، یا به تیم پشتیبانی کودک در مرکز حمایت از خانواده سالم Cheonan City (شما می توانید در 070-7733-8300 ، 8309 ~ 12 بپرسید).

یون اون می ، رئیس امور جنسیت و خانواده ، گفت: “ما انتظار داریم كه خدمات مراقبت در منزل برای كمك به كودكان به كاهش بار والدین در خانواده هایی كه كودكان وقت زیادی دارند ، كمك كند. به خاطر کرونا 19 و غیره در خانه بمانم

[ad_2]