فوریه 2, 2021 By haminp 0

Cheonan City از نصب “Low Knox Boiler” برای کاهش ریزگردها پشتیبانی می کند

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] شهر چئونان اعلام کرده است كه “پروژه حمایت از یارانه دیگهای بخار كم NOx” را برای كاهش گرد و غبار ریز تولید شده در هنگام احتراق دیگ آغاز خواهد كرد.

اهداف پشتیبانی ، مالکان خانه های Cheonan-si هستند که دیگهای بخار کم NOx را برای مصارف خانگی در سال 2021 نصب و جایگزین می کنند و مستاجرانی که صاحبان خانه سفارش می دهند و در صورت جایگزینی دیگهای قدیمی (بیش از 10 سال) ، آنها در اولویت خواهند بود.

این یارانه را می توان با نصب و جایگزینی دیگ بخار اکولوژیکی با محتوای NOx کم ، که دارای نشان زیست محیطی است ، دریافت کرد و برای خانواده های با سطح عمومی 200000 وون برای خانواده های با درآمد پایین 600000 وون است.

مقیاس حمایت از هر خانوار یک است و شهر قصد دارد در مجموع 480 وسیله نقلیه (205 مورد برای خانوارهای هدف عمومی و 275 مورد برای خانوارهای کم درآمد) نگهداری کند.

درخواست ها را می توان پس از بررسی اعلامیه منتشر شده در وب سایت تالار شهر Cheonan از ساعت 15 تا 26 ، از طریق پست سفارشی یا شخصاً به بخش سیاستگذاری محیط زیست تالار شهر Cheonan ارسال کرد.

یک مقام شهری گفت: “با جایگزینی دیگ بخار با دیگ بخار کم NOx ، می توانیم انتشار غبارهای ریز و اکسیدهای نیتروژن را که آلاینده های هوا هستند ، 79٪ کاهش دهیم. ما به علاقه شهروندان و برنامه این پروژه پشتیبانی امیدواریم. ”

[ad_2]