فوریه 4, 2021 By haminp 0

Cheonan City از تأمین “وسایل نقلیه سلول سوختی هیدروژنی” پشتیبانی می کند

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] شهر چئونان “پروژه تحویل خودرو با سوخت سوخت هیدروژن” را برای بهبود کیفیت هوا با کاهش ریزگردها به شهروندان ارتقا می دهد.

پیل های سوختی هیدروژن برخلاف لوکوموتیو های احتراق داخلی ، وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست هستند که آلاینده های هوا منتشر نمی کنند زیرا موتور ندارند و عملکرد تصفیه هوا دارند که ریزگردهای هوا را کاهش می دهد. با یک بار شارژ می تواند تا 609 کیلومتر مسافت طی کند.

این شهر 99 وسیله نقلیه سلول سوختی هیدروژنی را به شهروندان تحویل داده است و قصد دارد 30 دستگاه را در سال جاری تحویل دهد. در این میان ، 3 واحد ، 10 درصد از برنامه تأمین ، برای اولین بار در زندگی خود در اولویت خانوارهای آسیب پذیر با تعداد زیادی کودک و خریدار وسایل نقلیه قرار می گیرند و 27 واحد برای تأمین عمومی در نظر گرفته می شود.

هدف از حمایت شهروندان 18 سال به بالا یا شرکتها ، شرکتها و سازمانهای تحت صلاحیت شهر چئونان قبل از اول ژانویه 2021 است. افراد می توانند برای هر خانوار درخواست یک نفر کنند و شرکت ها ، شرکت ها و سازمان ها می توانند برای یک نفر تقاضا کنند. در محل کار. یارانه 32.5 میلیون درصدی برای یک وسیله نقلیه تأمین شده است.

دوره درخواست از 16 فوریه تا زمان اتمام بودجه است و شهروندانی که می خواهند برای یارانه خودروهای دارای پیل سوخت هیدروژن اقدام کنند می توانند به نمایندگی فروش خودرو مراجعه کرده و فرم درخواست و مدارک لازم را پر کنند سپس ، هنگامی که آژانس درخواست پشتیبانی از طریق سیستم یارانه خرید اتومبیل های کم آلاینده (www.ev.or.kr/ps) را دریافت می کند ، متقاضیان به ترتیب ارسال و ثبت نام تعیین می شوند.

به گفته این شهر ، در نظر دارد امسال یک ایستگاه سوخت گیری هیدروژن در پارکینگ مجموعه ورزشی چئونان این شهر به اتمام برساند تا از ناراحتی شهروندان با وسایل نقلیه سلول سوختی هیدروژنی کاسته شود.

ایستگاه پر کردن هیدروژن در Cheonan با حمل 100 هیدروژن در روز با انتقال هیدروژن به تریلر لوله ساخته می شود و پس از اتمام ساخت و ساز ، انتظار می رود که پایه ای برای اقتصاد هیدروژن باشد.

یک مقام شهری گفت: به عنوان یکی از اقدامات جامع برای کاهش ریزگردها ، ما قصد داریم به طور مداوم عرضه وسایل نقلیه سلول سوختی هیدروژنی را ارتقا دهیم.

[ad_2]