ژانویه 27, 2021 By haminp 0

Cheonan City ، یادگاری های پیش خرید شده از موزه فوتبال کره

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] شهر چئونان اعلام کرده است که بقایای دوم ساخت موزه فوتبال کره (از این پس موزه فوتبال) را خریداری خواهد کرد.

به گفته این شهر ، وی در تاریخ 1 آگوست 2019 ، توافق نامه ای را با اتحادیه فوتبال کره برای “پروژه ساخت کامل یک مرکز فوتبال در کره” امضا کرد و ساخت موزه فوتبال را تشویق کرد.

پیش از این ، این شهر 50 محصول را خریداری کرده بود ، از جمله پوستر برای صعود نهایی به جام جهانی سوئیس در سال 1954 ، با اولین خرید آثار در دسامبر سال گذشته.

یادگارهای خریداری شده مواردی است که برای یادگارهای مربوط به فوتبال یا سایر نمایشگاه های موزه مناسب است و ابتدا کالاهای فوتبال خریداری می شود.

اشخاص ، بازرگانان دارایی های فرهنگی و شرکت ها ممکن است در آن مشارکت داشته باشند ، اما تقاضای فروش آثار مورد مناقشه در روند جمع آوری یا منبع مالکیت امکان پذیر نیست.

درخواست ها از 27 ژانویه تا 19 مارس ، به مدت 52 روز ، با مراجعه به تیم برای پیشبرد ساخت مرکز فوتبال در طبقه 2 تالار شهر Cheonan ، از طریق پست یا ایمیل پذیرفته می شوند. نامه باید در مهلت مقرر دریافت شود. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت تالار شهر Cheonan مراجعه کنید.

یک مقام شهرستانی گفت: “از آنجا که فوتبال ورزشی است که بیشترین شرکت کننده در کره دارد ، آثار و داستانهای مختلفی وجود خواهد داشت.” ما می خواهیم علاقه و حمایت زیاد مردم برای ساخت موزه موفقیت آمیز باشد ، “او گفت.

[ad_2]