ژانویه 26, 2021 By haminp 0

Cheonan City ، کلینیک های غربالگری موقت برای مهد کودک ها و مهد کودک ها را اداره می کند

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] شهر چئونان اعلام کرده است كه از 26 تا 23 ماه آینده هر سه شنبه ، یك مركز كودكان و یك كلینیك غربالگری موقت را كه به كودكستان اختصاص دارد ، اداره خواهد كرد.

به گفته این شهر ، با افزایش تعداد كودكانی كه از مراقبت های اضطراری كودكان استفاده می كنند ، با تعطیلی مدت طولانی مراكز مراقبت های شبانه روزی ، كلینیك غربالگری موقت ویژه ای برای تقویت اقدامات پیشگیری و عفونت های پیش از عفونت و سیاست های مدیریتی ایجاد شده است. مهد کودک ها ، که امکانات گروهی در جامعه است.

کلینیک غربالگری موقت اختصاص داده شده به امکانات مراقبت از کودکان به طور جداگانه در محوطه بیرونی کنار کلینیک غربالگری موقت در Seobuk-gu (زیر پله های سالن Bongseo در تالار شهر Cheonan) نصب شده است و هر سه شنبه از ساعت 10 صبح تا 12 ظهر باز است.

هر کسی که در یک مرکز کودکستان یا مهد کودک در ساختمان کار می کند ، و همچنین یک کودک با بودجه ، می تواند یک آزمایش سریع بدون مدارک اضافی پشتیبانی کند.

این شهر قصد دارد تا از طریق بازرسی سریع و کامل از كودكانی كه از مهدكودكها و مهدكودكها و كودكان در مهد كودكان استفاده می كنند ، یك سیستم پاسخ پیشگیرانه ایجاد كند و به پیشگیری از عفونتهای گروهی كودكان آسیب پذیر در برابر عفونت و جلوگیری از شیوع عفونتها در این كشور كمك خواهد كرد. جوامع محلی.

یک مقام شهری گفت: “این اقدام از شیوع کرونا 19 در جامعه محلی جلوگیری کرده و درختان رویایی آینده آسیب پذیر در برابر بیماری های عفونی را قادر می سازد تا از کودکان در یک محیط امن مراقبت کنند.” “ما می خواهیم از مهد کودک ها و مهد کودک ها علاقه و همکاری فعال داشته باشیم. “

[ad_2]