ژانویه 29, 2021 By haminp 0

Cheonan City ، شرکت های جذب کننده برای شرکت در برنامه کار محلی جوانان!

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] Cheonan City در تاریخ 29th اعلام کرد که شرکت های درگیر در پروژه جوانان دیجیتال و غیر چهره را استخدام می کند تا تا 10 ماه آینده در مناطق پاسخگویی کرونا 19 کار کنند.

این برنامه کار منطقه ای جوانان در سال 2021 ، که برای آماده سازی برای تغییر شرایط اشتغال به دلیل کرونا 19 و تقویت رقابت منطقه ای در حال انجام است ، با هزینه پروژه 552 میلیون نفر ، از 20 جوان در یک سال پشتیبانی می کند.

به گفته این شهر ، این کشور قصد دارد برای جوانان در زمینه های غیر چهره و دیجیتال که به عنوان صنایع آینده برجسته شده اند ، شغل ایجاد کند تا از شایستگی عملی جوانان حمایت کند و چهره محلی آنها را بهبود بخشد.

مدارک دقیق شامل چهار بیمه ، دو یا بیشتر و کمتر از 100 کارگر تمام وقت است ، و این یک شرکت داخلی است که از چهارمین فناوری صنعتی (AR / VR ، ICT ، AI ، ابر و …) در دیجیتال استفاده می کند و یک صنعت غیر چهره به چهره.

شرکت هایی که پس از بررسی اسناد انتخاب شده اند ، در صورت استخدام جوانان بیکار زیر 39 سال که به عنوان ساکنان Cheonan ثبت نام کرده اند ، می توانند برای حداکثر 2 نفر در هر شرکت پشتیبانی دریافت کنند. این شهر در نظر دارد از هزینه های نیروی کار ، هزینه های حمل و نقل ، آموزش و آموزش مقدماتی و هزینه های آموزشی 1.8 میلیون درآمد ماهیانه برای یک بزرگسال جوان استخدام شده در شرکت های شرکت کننده پشتیبانی کند.

شرکت های علاقه مند می توانند جزئیات را از طریق اعلامیه در وب سایت Cheonan-si (صفحه اصلی) بررسی کرده و یا با آژانس تبلیغات و اطلاع رسانی فرهنگ Chungnam (041-590-0944) ، سازمان مجری پروژه تماس بگیرند و سپس درخواست دهند.

[ad_2]