ژانویه 29, 2021 By haminp 0

Cheonan City ، اقدامات جامعی برای مدیریت تمیز کردن دلپذیر در تعطیلات سال نو قمری

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] Cheonan City اعلام کرده است که تمرکز خود را بر اقدامات جامع مدیریت نظافت برای ایجاد فضای گرم در تعطیلات سال نو و بهبود تصویر یک شهر تمیز و دلپذیر برای بازگشتندگانی که از زادگاه خود بازدید می کنند ، متمرکز خواهد کرد.

این شهر قصد دارد با سازماندهی و مدیریت یک گروه جامع اقدامات متقابل ، پسماند محلی را به شدت جمع آوری کند تا عودت کنندگان و شهروندانی که به شهر خود می آیند ، بدون تعارض ناشی از زباله های خانگی ، از تعطیلات سال جدید قمری راحت و لذت بخش لذت ببرند.

براساس شهر ، گروه مقابله با متشکل از 3 گروه موقعیتی ، 12 نفر ، 2 گروه متحرک برای تمیز کردن زباله ، 131 نفر و 5 گروه برای درمان / جمع آوری / حمل و نقل ، 363 نفر تشکیل شده است. زباله های خانگی با تمرکز بر بازرسی جمع می شوند.

علاوه بر این ، به مدت دو هفته تا 10 فوریه ، ما با همکاری شرکت محیط زیست کره ، با ارائه راهنمایی در مورد مواد بسته بندی و روش های بسته بندی محصولات مشمول بسته بندی ، از 11 شرکت بزرگ توزیع کننده که مقادیر زیادی مجموعه هدیه می فروشند ، بازرسی کامل انجام دادیم قوانین ما قصد داریم از اتلاف منابع جلوگیری و جلوگیری کنیم.

یک مقام شهری گفت: “خیابان ها به تدریج با کمک شهروندان در حال پاکسازی هستند ، اما هنوز فضای زیادی وجود دارد.” اگر با رعایت قوانین شهروندی بالغ نشان دهید ، بیشتر سپاسگزارم. “

[ad_2]