ژانویه 20, 2021 By haminp 0

Cheol-mo Seo ، معاون شهردار Daejeon City ، “من تمام تلاش خود را انجام خواهم داد تا پایان Corona 19”

[ad_1]

Seo Cheol-mo معاون شهردار Daejeon حدود یک سال پس از فوران تاج 19 در تالار شهر در تاریخ 20 ام جلساتی را ارائه داد.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] معاون شهردار Daejeon Seo Cheol-mo در تاریخ 20 ام جلسه ای را در تالار شهر برگزار کرد تا وضعیت Corona 19 و واکنش در Daejeon را در یک سال گذشته بررسی کند ، نتایج را با شهروندان به اشتراک بگذارد و به بازگشت به زندگی روزمره متعهد شود. در اسرع وقت.

معاون رئیس SEO Cheol-mo گفت: “امروز سال اولین تاج 19 است که در کره تأیید شده است و 11 ماه از اولین مورد تایید شده در Daejeon در سال گذشته می گذرد.”

وی اظهار داشت: “من عمیقاً قدردانی می کنم که در سال گذشته ، همه دچار ناراحتی و آسیب اقتصادی زندگی روزمره شده اند و شهروندی بالغ را برای جلوگیری از تاج 19 نشان داده اند.” جای تأسف دارد که به درد صاحبان مشاغل کوچک دائمی و افراد مستقل نگاه کنید.

“ما تاکنون چندین بار با موفقیت بر موج عفونت فائق آمده ایم و اکنون کم کم در تونل طولانی تاریکی قدم می گذاریم ، در حالی که روند ثابتی را در اواسط بیماری همه گیر سوم حفظ می کنیم.” “کرونا 19 هنوز هم روزمره ما است. به عمق کل نفوذ می کند و زندگی ما را تهدید می کند. “

“تعداد کل موارد تأیید شده در سال گذشته در منطقه ما 958 مورد ، تعداد مرگ 12 نفر ، و تعداد تجربی آزمایشات تاکنون 161،626 مورد بوده و تعداد موارد تایید شده در هر 100000 مورد 64.9 مورد ، در میان 17 شهر و استانها سیزدهم ، در بین 7 شهر خاص و کلانشهر در پایین ترین سطح حفظ می شود. “

معاون رئیس جمهور Seo Cheol-mo گفت: “من فکر می کنم عواملی که منجر به چنین نتیجه ثابتی شد ، فداکاری و تلاش شهروندانی بود که به طور فعال با مقررات قرنطینه همکاری کردند و کادر پزشکی که تخت ها را تا آخر نگهداری کردند.” به اصول اساسی 3T ، یعنی آزمایش ، ردیابی و درمان پایبند است و تشخیص سریع ، شناسایی تماس گسترده و درمان جامع ایزوله را پیاده سازی می کند. “

معاون شهردار سئو گفت که شهر دژئون در حال ترمیم سیستم قرنطینه زیر است.

ابتدا دپارتمانی را ایجاد کنید که مخصوص بیماری های عفونی باشد

دپارتمان مدیریت بیماریهای عفونی به تازگی در دفتر اصلی تاسیس شده و سیستم کاری آن یکپارچه شده است و دپارتمان تحقیقات بیماریهای عفونی نیز به تازگی در م Instituteسسه بهداشت و محیط زیست تأسیس شده است تا به طور قابل توجهی قابلیتهای آزمایش تشخیصی را بهبود بخشد.

دوم ، اطمینان از ظرفیت و سرعت تحقیقات اپیدمیولوژیک با گسترش و تبدیل تحقیقات اپیدمیولوژیک به شهر به یک سیستم همکاری شهر و گو.

سوم ، با یک پاسخ اولیه فوری ، مانند نمونه گیری اضطراری شبانه ، به گروه های در معرض خطر مانند دانش آموزان دبستان ، راهنمایی و دبیرستان و خانه های سالمندان ، یک مرحله جلوتر از گسترش تاخیرهای آزمون جلوگیری کنید.

چهارم ، از طریق آزمایش های پیش از انزوا اجباری که توسط دولت های محلی دیگر برای جلوگیری از منابع اضافی عفونت ایجاد نشده است ، یک دوره تحقیق گسترده را با استفاده از GPS برای بیماران تایید شده تعیین کنید و سعی کنید منبع عفونت را از طریق بازرسی گسترده تشخیص دهید. از مخاطبین

در مرحله بعدی ، وی توانایی های پاسخگویی پزشکی خود ، مانند تهیه تخت ، را بیشتر تقویت کرد.

از طریق مشاوره فعال با بیمارستانهای محلی ، بیمارستانهای اضافی به موقع شناسایی و تختهای بیمارستان برای تسکین اضطراب مانند جابجایی و نگرانی در مورد انتظار در خانه و ارائه پاسخ پزشکی جهت آماده سازی گسترش آینده عفونت ، گسترش یافتند.

شروع با بیمارستان دانشگاه ملی چونگنام در مراحل اولیه ، با افزایش تعداد موارد تأیید شده ، چهار بیمارستان فعلی ، از جمله بیمارستان جانبازان ، بیمارستان نیروهای مسلح داژئون و بیمارستان دانشگاه ایولجی ، با مجموع 186 تخت به طور پایدار کار می کنند.

علاوه بر این ، با اجرای 500 تخت از مراکز درمان زندگی در منطقه چونچئون و محل زندگی موقت برای مهاجران خارجی ، درمان بیماران سبک و گسترش جامعه محلی مسدود شده است.

علاوه بر این ، از طریق بازرسی کامل دوره ای از مراکز پر خطر مانند خانه های سالمندان و بیمارستان های روانپزشکی ، از ابتلا به عفونت های گروه جلوگیری شد.

همه آنها در سه دور آزمایش انجام شده در ژاپن منفی ارزیابی شدند و برخلاف سایر شهرها و استانها ، می توان از عفونت گروهی در بیمارستان های پرستاری پیشگیری کرد.

علاوه بر این ، ما با فراهم آوردن بسترهایی برای آماده سازی برای عفونت گروهی در خانه های سالمندان ، برای شرایط اضطراری آماده می شویم.

معاون رئیس جمهور Seo Cheol-mo گفت: “من فکر می کنم که مشارکت شهروندان در قرنطینه بیش از همه این است که سیستم قرنطینه Daejeon در این زمینه موثر باشد. بدون تقسیم درد مشاغل کوچک و افراد خود اشتغالی که با تاج در زندگی دست و پنجه نرم می کنند و احساس رسالت و سخت کوشی کارکنان پزشکی ، مدیریت قرنطینه با ثبات فعلی دشوار خواهد بود. “

وی گفت: “ما در حال تجربه هستیم که کمی هوشیاری و بی علاقگی اجتماعی در مبارزه با کرونا 19 چقدر دشوار است و می تواند منجر به یک وضعیت دشوار شود و درد و سختی زیادی را برای بازگشت تحمل می کند.” خوشبختانه واکسن کرونا 19 ساخته شده و درمان نیز انجام می شود “با نزدیک شدن به مرحله نهایی ، واکسیناسیون قبلاً در چندین کشور از جمله انگلستان و ایالات متحده آغاز شده است.”

علاوه بر این ، “واکسیناسیون با هدف تمرکز بر اهداف واکسیناسیون در کره در ماه فوریه برگزار می شود و برای واکسیناسیون سریع و سریع ، شهر ما سازمان یک تیم را برای ارتقا vacc واکسیناسیون و کار در مرکز واکسیناسیون تشویق می کند. من صمیمانه از شما می خواهم که با احساس تنش تا انتها کمی صبورتر بمانید و قوانین قرنطینه را تا آخر دنبال کنید. “

سرانجام ، معاون شهردار سئو گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به سرعت بر این وضعیت غلبه کنیم. مقامات قرنطینه ما همه تلاش خود را انجام می دهند تا زمانی که درد سال گذشته ما بیهوده باشد و تاج 19 به پایان برسد.”

[ad_2]