ژانویه 18, 2021 By haminp 0

Charm Communication ، یک شرکت جوانان و شرکت Leha در گومی در حمایت از کودکان گروه های آسیب پذیر

[ad_1]

[구미타임뉴스=김이환 기자] در تاریخ 15th ، Gumi City در تاریخ 15th اعلام کرد که 5 میلیون وون کمک مالی ، شامل 30 جفت کفش کودک و پشتیبانی هزینه های گرمایش ، از Charm Communication (مدیر عامل شرکت Kim Su Heng) و شرکت Leha (مدیر عامل شرکت Jeong) دریافت کرده است. هان-یانگ) و آن را از Dream Start به کودکان تحویل داد.

Charm Communication یک شرکت جوانان Gumi-si است که با حمایت Gyeongsangbuk-do و Gyeongbuk Youth CEO Association و همچنین Gumi-si Youth Startup Project بزرگ شده است. عشق ادامه دارد.

از طریق این حمایت مالی ، کودکان کم درآمد را در هزینه های گرمایش ، لباس های زمستانی ، اسباب بازی ها و کفش های ورزشی زمستانی تأمین می کند.

شرکت Leha همچنین یک شرکت جوانان است که به طور مداوم در کمک به کودکان نیازمند مشارکت دارد و از طریق Dream Start ، از جمله حمایت از کفش های ورزشی کودکان و کمک های مالی منظم ، در این حمایت از کودکان شرکت می کند.

مدیر عامل شرکت کیم سو هیون گفت: “من اخیراً از طریق رسانه ها حوادث کودک را بررسی می کردم ، به این فکر می کردم که چه کاری می توانم برای فرزندانم انجام دهم و قصد دارم در آینده به آنها علاقه مند شوم.”

[ad_2]