ژانویه 28, 2021 By haminp 0

Angon City Crown 19 ، مربوط به مربیگری است

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]

Angon City Crown 19 ، مربوط به مربیگری است

2021. 1. 28. (پنجشنبه) 10:00 / اتاق چونگ بک

این کوون یونگ س ، شهردار آندونگ است. ما در 28 ژانویه خلاصه ای از کرونا 19 را شروع خواهیم کرد.

از 26 ژانویه ، موارد تایید شده تکواندو در گروهی در شهر ما رخ داده است و گسترش جوامع محلی بسیار نگران کننده است.

در تاریخ 27 ژانویه ، یک کلینیک غربالگری موقت تلفن همراه در سایت دبستان Songhyeon و از طریق آزمایش های گسترده تشخیصی ، بررسی دقیق و پیگیری در مورد حرکت بیماران تأیید شده ، تماس نزدیک و موارد دیگر نصب شد. من فکر می کنم ، توزیع قدرت بسیار سریع است ، قضاوت بر اساس تعداد موارد تایید شده هر روز.

اول از همه ، من می خواهم از شهروندان بخواهم که برای حفظ فاصله اجتماعی در زندگی روزمره ، مانند ماسک زدن در مکان های مناسب ، کاملاً قوانین قرنطینه را رعایت کنند.

(وضعیت بیماران تایید شده)

بگذارید در مورد شخص تأیید شده برای شما بگویم. متأسفانه ، در 27 ژانویه ، 24 مورد تأیید شده دیگر وجود دارد ، و پس از آن 9 مورد در 26 ژانویه وجود دارد.

24 مورد تأیید شده اضافی از Andong-161 تا 184 نیز در تکواندو آلوده شده اند.

این بزرگترین عفونت گروهی از زمان شیوع کرونا 19 در شهر ما است.

تاکنون ، در مجموع 33 نفر آلوده شده اند ، از جمله 26 دانش آموز محلی ، 6 نفر از اعضای خانواده و 1 تنقیه.

این 26 دانش آموز به عنوان 1 دانش آموز در مهد کودک ، 18 دانش آموز در دبستان ، 2 دانش آموز در دبیرستان و 5 نفر عادی شناخته شدند.

از 33 نفر ، 7 مورد بدون علامت هستند و 26 مورد علائمی مانند تب و سردرد دارند.

به طور خاص ، 33 نفر در تماس نزدیک حدود 150 نفر شناسایی شدند و تحت تحقیقات همه گیرشناسی عمیق قرار دارند. ما به سرعت تمام تماس ها ، از جمله اعضای خانواده ، سایر دانشجویان آکادمی و مسافران وسایل نقلیه را شناسایی خواهیم کرد تا از سرایت آلودگی به جامعه محلی جلوگیری کنیم.

اطلاعات دقیق تر در مورد شخص تأیید شده بلافاصله از طریق صفحه اصلی تالار شهر Andong ، SNS و یک پیام اضطراری اطلاع داده می شود.

در نتیجه بررسی از 42148 نفر در شهر ما تا به امروز ، 184 مورد تأیید شده ، 39834 مورد منفی و 2130 مورد در دست بررسی است.

85 بیمار که اخیراً تأیید شده اند با درمان و قرنطینه تشخیص داده شده اند ، 27 نفر در بیمارستان ها و مراکز درمانی اختصاص داده شده به بیماری های عفونی بستری شده اند و قرار است 11 بیمار در طول روز تخت دریافت کنند.

ما همه کارها را برای بازگرداندن ثبات در اسرع وقت انجام خواهیم داد ، مانند یافتن فعال بیماران از طریق آزمایش های تشخیصی تهاجمی و معاینات پیگیری.

(درخواست)

من یک بار دیگر از شهروندان می پرسم. این وضعیت اضطراری است که شما نمی دانید چه زمانی ، کجا یا چه کسی به این بیماری آلوده خواهد شد.

مشارکت فعال شهروندان برای جلوگیری از شیوع آلودگی کرونا 19 ضروری است. در اسرع وقت ، شخصی در خانه باید به یک کلینیک غربالگری مراجعه کند.

لطفا بیایید و یک تست تاج بزنید و با قلب خود برای محافظت از خانواده ، خانواده و حتی شهروندان آندونگ با قلب خود شرکت کنید.

همانند این مورد از عفونت ، اگر قوانین قرنطینه را در مکانی باریک ، محکم یا بسته رعایت نکنید ، عفونت گروهی در هر زمان ممکن است رخ دهد.

به ویژه ، در صورت ابتلا به دانش آموزان دبستان و متوسطه و دبیرستان ، خطر ابتلا به تمام اعضای خانواده بسیار زیاد است ، بنابراین لطفاً به شدت در مقررات قرنطینه در اماکن ورزشی داخل سالن مانند تکواندو رعایت کنید. شهروندان ، لطفاً تا حد امکان از تعطیلی در داخل خانه خودداری کنید.

حتی در صورت ماندن ، لطفاً با تهویه ، استفاده از ماسک KF-80 یا بالاتر و ضد عفونی کننده دست از بروز عفونت جلوگیری کنید.

علاوه بر این ، اگر علائم مشکوکی دارید ، بلافاصله آزمایش غربالگری انجام دهید.

همچنین کارکنان مراکز چند منظوره بدون علائم مشکوک تشویق می شوند که تحت غربالگری داوطلبانه قرار گیرند.

شهروندان عزیز! همانطور که از این حادثه می بینید ، کرونا 19 می تواند برای لحظه ای خانواده من و افراد اطرافم را آلوده کند و حتی به دلیل بی احتیاطی خودم اقتصاد محلی را دشوار کند.

ما بارها و بارها از شما می خواهیم که مقررات قرنطینه را در هر زمان و هر مکان کاملاً رعایت کنید تا دستاوردهای حاصل از همکاری فعال ، صبر و کنترل خود شهروندان برای لحظه ای از بین نرود.

(حذف)

تبلیغات شهر ما دنبال می شود.

در واکنش به گسترش تاج تکواندو ، شهر ما تمام قدرت اداری را برای جلوگیری از پیوند گسترش و اقدامات شدید قرنطینه ای بسیج خواهد کرد.

▶ اول از همه ، شهر ما 94 مهد کودک را در 28 ژانویه تعطیل کرد ، از ترس گسترش مجدد کرونا 19. حتی اگر پارک بسته باشد ،

ما اقدامات فعالانه ای را انجام خواهیم داد تا فرزندان و سرپرستی که در تأمین خانواده مشکل دارند خجالت نکشند.

next هفته آینده به عنوان یک دوره قرنطینه ویژه تعریف می شود و تمام مقامات دولتی بر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمرکز خواهند کرد.

با تمرکز بر امکاناتی که اغلب توسط شهروندان از جمله رستوران ها ، اماکن ورزشی داخل سالن ، آکادمی ها ، کلاس ها و اماکن مذهبی استفاده می شوند ، که از امکانات چند منظوره در ساختمان هستند ، کل رهبران شهر آندونگ برای مدیریت لیست به مدت یک هفته بسیج می شوند. ، فاصله خود را حفظ کنید و ماسک بزن بیایید روی تأیید تأکید کنیم.

▶ علاوه بر این ، از طریق تحقیقات اپیدمیولوژیک ، اقدامات جدی قانونی مانند اتهامات کیفری و ادعاهای بازپرداخت هزینه های مشاغل و متخلفین از قوانین قرنطینه را انجام خواهیم داد.

ما صمیمانه می خواهیم مدیران و اپراتورهای تسهیلات مطابق با گام دوم فاصله اجتماعی از دستورالعمل های اساسی قرنطینه برای هر صنعت پیروی کنند.

همچنین ، لطفاً در بازرسی پیشگیرانه شرکت فعال داشته باشید.

▶ ما سیستم مسئولیت کارمندان دولت را در شهر خود تقویت خواهیم کرد و در صورت تأیید مورد به دلیل سهل انگاری در مراجعه و بازرسی ، همیشه مسئولیت و سرزنش را طلب خواهیم کرد.

این یک برنامه آینده است.

▶ ما به شما اطلاع می دهیم که شهر به طور جدی از این وضعیت آگاه است و همچنین اقدامات مربوط به افزایش مراحل فاصله اجتماعی را برای جلوگیری از گسترش بیشتر به دقت بررسی می کند.

▶ وقتی احتمال شیوع به دلیل عفونت در جامعه افزایش می یابد

مردی در یک خانه می خواهد بدون تاج در آزمون شرکت کند

ما همچنین نحوه تبدیل به دستور اجرا را در نظر خواهیم گرفت.

ما فعالانه “چک انفرادی” را که در تاریخ 25 ام برگزار می شود ، تبلیغ می کنیم ، اما شهروندان

بنابراین می توان از همه 76000 خانوار بازدید کرد

بدون استثنا شرکت کنید تا موارد تأیید شده پنهان را زود پیدا کنید و عاشقانه باشید

لطفاً با هم متحد شوید تا خانواده و فرزندانم بتوانند زندگی ارزشمند روزمره خود را بازیابند.

(حرف آخر)

شهروندان

شهر ما تمام احتمالات را باز نگه می دارد

با اعمال تهاجمی قرنطینه و بازرسی

تا در اسرع وقت اتصال قطع شود.

من تمام قدرت اداری را بسیج خواهم کرد.

شهروندان نباید بیش از حد هوشیار باشند تا روزی که اقتصاد و زندگی روزمره ما کاملا در مسیر درست باشد ،

ما برای جمع آوری نیرو خواهان همکاری فعال هستیم

من خلاصه را تمام می کنم متشکرم.

28 ژانویه 2021

شهردار Andong کوون یونگ س

[ad_2]