فوریه 4, 2021 By haminp 0

Andong Hyung Job MOU برای همکاری متقابل امضا کرد ، Andong بهترین شغل برای جوانان است!

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선 기자]Andong City در تاریخ 4 فوریه ساعت 1 بعد از ظهر یک تفاهم نامه همکاری مشترک با مجامع محلی SK Bioscience (مدیرعامل Ahn Jae-yong) و دانشگاه ملی Andong (رئیس جمهور Kwon Soon-Tae) در تالار شهر امضا کرد.

برای مشاغل از نوع Andong ، جایی که دانشگاه ها منابع انسانی را برای صنایع اصلی در Andong آموزش می دهند ، مانند “مواد اولیه کشاورزی” ، واکسن های زیستی ، “گردشگری فرهنگی” ، همگرایی هوش مصنوعی ، ایجاد یک جامعه نوپا ، Andong City برای منابع انسانی آموزش خواهد داد ، که شرکتها از آن نیاز دارند. این یک پروژه است که برای پاسخگویی به از بین رفتن جمعیت محلی با فراهم آوردن فرصت هایی برای جوانان برای شغل در شرکت های محلی ، با حمایت از بودجه ، که منجر به ازدواج و رشد جمعیت و ارتقا اقتصاد محلی می شود ، تبلیغ می شود.

اندونگ سیتی بودجه 492 میلیون بدست آمده در سال جاری را برای حمایت از هزینه های كار شركت ها از طریق “پروژه حمایت بلند مدت و كوتاه مدت از كارآموزی برای شركت های محلی” تا 6 ماه برای هر جوان فراهم كرده است.

با این توافق نامه تجاری ، SK Biosciences 30 جوان محلی استخدام می کند ، و به ویژه برای کسانی که دوره های کارآموزی را گذرانده اند ، مزایایی مانند گواهینامه های شغلی و درمان ترجیحی برای اولین بررسی اسناد هنگام استخدام کارگران تمام وقت.

[ad_2]