ژانویه 18, 2021 By haminp 0

Andong City ، ارتباط سالانه نظر سنجی درباره مدیریت مناسب ذینفعان تأمین اجتماعی

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]شهر آندونگ اعلام کرده است که برای اطمینان از مدیریت عادلانه مدارک و کفایت مزایای افراد واجد شرایط مزایای تأمین اجتماعی در سال 2021 ، نظرسنجی های ماهانه و منظمی را در نیمه اول و دوم سال انجام خواهد داد.

اینها در مجموع 13 حوزه تأمین اجتماعی است که شامل بیمه پایه معیشت ، حقوق بازنشستگی پایه ، حقوق بازنشستگی و طبقه بالاتر بعدی با بررسی آخرین تغییرات در درآمد ، دارایی و اطلاعات شخصی 80 نوع 25 موسسه از طریق سیستم اطلاعاتی تأمین اجتماعی است. بیمه (خوشبختی). این امر به منظور جلوگیری از عرضه و تقاضای غیرقانونی 50300 نفر واجد شرایط مزایا و افزایش انصاف ، دقت و اطمینان در مدیریت افراد هدف است.

Andong City قصد دارد هر ماه قبل از تأیید مزایای اجتماعی ، تغییر در نتایج تحقیقات را منعکس کند و با آنها مقابله کند و با اطلاع رسانی فعالانه به افرادی که مزایای اجتماعی را متوقف کرده اند و ارائه راهنمایی مثبت و پذیرش منطقی ، نقاط کور فقر را به حداقل برساند. دلایل ترک تحصیل و توضیح این برنامه این است که با یافتن دریافت کننده نامناسب با انجام اقدام مقابله ای از خروج مالی اجتماعی جلوگیری کند.

علاوه بر داده های عمومی ، این برنامه در نظر دارد تا خدمات مراقبت های اجتماعی شخصی را برای هر منظور فراهم کند ، و از طریق مراجعه مستقیم به خانه های بحران زده و از طریق مشاوره و شرایط زندگی ، به طور فعالانه مشکلات دریافت کنندگان کمک اجتماعی را درک کند.

[ad_2]