ژانویه 21, 2021 By haminp 0

Andong Apple ‧ Andongsanpharmaceutical ، معتبرترین مارکی است که برای 3 سال متوالی توسط مصرف کنندگان انتخاب شده است

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]آندونگ اپل و آندونگ سانیاک اعلام کردند که برای سومین سال متوالی جایزه افتخاری بزرگ را در “جوایز معتبرترین مارک های مصرف کننده در سال 2021” که توسط دیجیتال چوسون ایلبو برگزار شده است ، دریافت کرده اند.

“جوایز 2021 معتبرترین مارک های مصرف کننده معتبر” سرانجام از طریق غربالگری دقیق توسط قضات حرفه ای برای مارک های نامزد که از طریق مطالعه مقدماتی توسط هیئت داوران متخصص انتخاب شده اند ، انتخاب شد.

آندونگ اپل به عنوان سیب نماینده کره شناخته شد ، و برای اولین بار در کشور Agrifood Power Brand Daejeon دو بار جایزه ریاست جمهوری را از آن خود کرد (2007 و 2013). به عنوان اساس ، بازارهای صادراتی خود را به هنگ کنگ و تایوان متنوع می کند.

داروهای Andongsanphapha 70٪ از تولید کشور را تشکیل می دهد ، سرشار از مواد دارویی مانند ساپونین و حاوی مواد مغذی ضروری مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و پروتئین ها است.

بونگ هیون کیم ، مدیر دفتر اقتصاد و صنعت ، گفت: “در ارزیابی مارک ، الگوی جدیدی برای حاکمیت شرکتی ، مصرف کنندگان ارزش آندونگ اپل و اندونگ دارویی (E) را تشخیص دادند. ما تمام تلاش خود را برای ارتقا and و حفظ کمال لوکس Andong Apple و Andong Sanyak خواهیم کرد. “

[ad_2]