ژانویه 29, 2021 By haminp 0

Andong) 29 ژانویه ، اطلاعات مختصر از شهردار Andon Corona

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]

Angon City Crown 19 ، مربوط به مربیگری است

2021. 1. 29. (جمعه) 10:00 / اتاق چونگ بک

این کوون یونگ س ، شهردار آندونگ است. در تاریخ 29 ژانویه ، جلسه توجیهی در مورد کرونا 19 را آغاز خواهیم کرد.

در سطح ملی ، موارد تایید شده روزانه کاهش تدریجی را نشان می دهد ، اما این شهر به ما اطلاع می دهد که این یک وضعیت بسیار جدی است ، زیرا 45 مورد تاکنون به دلیل حداکثر حجم نمونه روزانه و حداکثر موارد روزانه به دلیل عفونت گروهی مربوط به تکواندو. ژانویه.

مهمتر از همه ، فوری ترین وظیفه شهر ما جلوگیری از روند شیوع به کودکان ، خانواده ها ، آشنایان و مشاغل برای مدت کوتاهی است ، به طوری که دیگر در جامعه گسترش نمی یابد.

ما از شهروندان می خواهیم که از تنش خلاص نشوند ، آگاهی داشته باشند که “من و خانواده ام می توانیم تأیید شویم” و همکاری فعال دارند تا در اسرع وقت با اقدامات عمیق قرنطینه ، عفونت مسدود شود.

اکنون بیش از هر چیز زمان دست گرفتن روح است

این زمانی است که مشارکت و همکاری مدنی بیش از هر زمان دیگری مهم است. متأسفانه ، روز گذشته 12 مورد دیگر وجود داشت. بگذارید در مورد شخص تأیید شده برای شما بگویم.

(وضعیت بیماران تایید شده)

12 بیمار تأییدشده از Andong-185 تا 196 ، 8 نفر از اعضای خانواده ، 3 نفر آشنا و 1 دانشجوی تکواندو بودند.

تاکنون تایید شده است که در مجموع 45 نفر به 27 دانش آموز دبستان ، 15 نفر از اعضای خانواده ، 1 مدیر و 2 نفر آشنا مبتلا شده اند. این 27 فارغ التحصیل 1 دانش آموز در مهد کودک ، 18 دانش آموز در دبستان ، 2 دانش آموز در دبیرستان و 6 نفر عادی هستند.

به طور خاص ، تعداد تماس های نزدیک در 45 مورد تأیید شده حدود 255 مورد مشخص شده است و ما تحت تحقیقات اپیدمیولوژیک عمیقی قرار داریم. ما برای جلوگیری از شیوع عفونت در جامعه محلی ، به سرعت همه تماس ها ، از جمله اعضای خانواده ، سایر دانشجویان آکادمی و مسافران وسایل نقلیه را شناسایی خواهیم کرد.

اطلاعات دقیق تر در مورد شخص تأیید شده بلافاصله از طریق وب سایت تالار شهر آندونگ ، SNS و پیام اضطراری اطلاع داده می شود.

در نتیجه بررسی تاکنون از 44204 نفر در شهر ما ، 196 مورد تأیید شده ، 41،964 مورد منفی و 2044 مورد تحت تحقیق است.

86 بیمار که به تازگی تأیید شده اند بهبود یافته و قرنطینه شده اند ، 45 نفر در بیمارستان ها و مراکز درمانی اختصاص داده شده به بیماری های عفونی بستری شده اند و 4 بیمار باید در طول روز اعزام شوند.

ما همه کارها را برای بازگرداندن ثبات در اسرع وقت انجام خواهیم داد ، مانند یافتن فعال بیماران از طریق آزمایش های تشخیصی تهاجمی و معاینات پیگیری.

(حذف)

بیشتر موارد تایید شده تکواندو در آن زمان نوجوانان بودند و والدین بسیار نگران این مسئله بودند و مشکلات زیادی در مراقبت از کودکان وجود داشت.

برای جلوگیری از گسترش تاج تکواندو ، شهر ما در حال بازرسی فوری است تا ببینید آیا 151 مکان ورزشی در ساختمان مطابق با مرحله دوم قوانین قرنطینه است.

علاوه بر این ، به 94 مهد کودک در حوزه قضایی دستور تعطیلی داده شد ، اما برای مراکز کودک که به طور حتم مانند مراکز مراقبت از کودکان اضطراری باز بودند ، مقام مسئول دولتی سایت را بررسی کرد.

ما به دقت بررسی می کنیم که مقررات قرنطینه اعمال شود.

علاوه بر این ، پیش بینی می شود قبل از تعطیلات سال نو میلادی جمعیت زیادی به بازار سنتی بیایند.

ما قصد داریم به طور عمیق پاسخ دهیم تا مناطق قرنطینه ای کور وجود نداشته باشد و قرنطینه و ضد عفونی ویژه ای برای بازار جدید مرکزی ، بازار Andong-gu ، بازار Yonsang و Bukmun در 1 و 6 فوریه ، یک روز قبل از بازار پنجم انجام دهیم. ، و یک روز قبل از بازار ماه. تعطیلات سال نو.

شهروندان ، لطفاً هنگام بازدید از بازار سنتی یا مکان تجمع خود حتماً از ماسک KF 80 یا بالاتر استفاده کرده و تماس از جمله فاصله را به حداقل برسانند.

ما همچنین یک تیم بهداشتی و بهداشتی را اداره می کنیم. ما بعد از ساعت 21:00 در نتیجه بازرسی های مداوم از تجارت ، بیش از 9 میلیون وون جریمه در 6 مورد جریمه کرده ایم و قصد داریم با اقدامات سختگیرانه اداری و کیفری به آنها پاسخ دهیم.

با توجه به شرکتهای پردازش محصولات حیوانی با محیط کار کم ، 513 کارگر از 28 کارخانه فرآوری به طور کامل بازرسی شدند ، و 15 کارمند دولت و 31 کارمند در تیم های بازرسی سازمان یافته بودند تا به طور مداوم از مقررات قرنطینه استفاده کنند.

(درخواست)

همشهری ، ما باید هر چه زودتر زنجیره عفونت را بشکنیم تا عفونت کرونر که از محل داخلی تکواندو آغاز شده به خانواده و آشنایان ، مشاغل ، امکانات مذهبی و نهادهای اجتماعی سرایت نکند.

من صمیمانه از همه شهروندان می خواهم. ما از شما می خواهیم برای ایجاد یک جامعه سالم سه کار انجام دهید ، بنابراین لطفا آن را انجام دهید.

اول ، این یک دستور تخلیه از خانه است. برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در جوامع محلی

لطفاً از 29 ژانویه تا 7 فوریه ده روز در خانه بمانید. به ویژه از شما می خواهیم فعلاً از فعالیتهای مذهبی خودداری کنید تا آخر هفته به مکانهای مذهبی سرایت نکند.

دوم تمرین نوشتن ماسک است. لطفاً از مراجعه به مکانهایی که با دیگران تماس گرفته شده است ، از جمله مکانهای عمومی خودداری کنید و هنگام بازدید حتما از ماسک KF80 یا بالاتر استفاده کنید. اگر علائمی مانند تب ، سرفه ، سردرد و غیره دارید ، لطفاً به تأخیر نیندازید و برای معاینه به یک کلینیک غربالگری در یک مرکز بهداشتی مراجعه کنید.

سوم ، متصدیان خدمات چند منظوره مانند رستوران ها ، کافه ها ، سالن های بدن سازی ، کافه های رایانه ، آکادمی ها ، آرایشگاه ها و خرده فروشان و همچنین کارگران گروهی مانند امکانات اجتماعی ، ابتدا باید آزمایش تاج را انجام دهند. لطفاً از خود محافظت کنید تا محل کار من یک منطقه امن از ویروس کرونا باشد.

(حرف آخر)

شهروندان عزیز! اکنون ضروری است که هر چه زودتر زنجیره مسری را مسدود کنید تا دیگر در جامعه سرایت نکند.

دیدار با آشنایان و همکاران هرگز بی خطر نیست. لطفاً از همه جلسات خودداری کنید و صمیمانه از خانواده هایی که “آزمون تاج رایگان برای یک نفر در خانه” را دریافت نکرده اند بخواهید که آزمایش را در اسرع وقت دریافت کنند.

امروز ، با بسیاری از تجار کوچک که به طور فعال با یکدیگر همکاری می کنند ،

ما جلسه را با قدردانی عمیق از زحمات کارمندان بی شماری که در زمینه قرنطینه و پزشکی سخت کار می کنند به پایان خواهیم رساند.

متشکرم.

29 ژانویه 2021

شهردار Andong کوون یونگ س

[ad_2]