ژانویه 31, 2021 By haminp 0

31 ژانویه ، جلسه توجیهی شهردار آندون

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]

Angon City Crown 19 ، مربوط به مربیگری است

2021. 1. 31. (یکشنبه) 14:00 / اتاق چونگ بک

این کوون یونگ س ، شهردار آندونگ است. ما در 31 ژانویه خلاصه ای از کرونا 19 را شروع می کنیم.

عفونت سریال در این مرکز ورزشی داخلی ، که 53 مورد تأیید شده برای 5 روز متوالی تأیید شده است ، افزایش سریع طی دو روز را نشان می دهد ، با تأیید 2 زندانی در 26 ژانویه ، 31 در 27 و 12 در 28 ، اما برای خوشبختی 4 در تاریخ 29 ، دیروز. چهار نفر در قرنطینه خود تأیید شده اند و گسترش سریع آن تا حدودی تسکین دهنده است.

با این حال ، هنوز نمی توان وضعیت را تخفیف داد. این زمانی است که همکاری فعالانه شهروندان برای به حداقل رساندن تأثیر اقتصادی و اجتماعی بر جامعه محلی و بازگشت سریع به زندگی روزمره ارزشمند ما ضروری است.

تا به امروز ، شهر ما 5،135 آزمایش تشخیصی انجام داده است ، از جمله امکانات ورزشی داخل سالن ، کارمندان و دانشجویان یک ساختمان ، کارمندان یک ساختمان ، کاربران توالت های عمومی ، 26 آکادمی که توسط افراد و مخاطبین تایید شده و 16 بیمارستان بازدید شده است.

علاوه بر این ، قرنطینه و ضد عفونی کل ساختمان محل اقامت بیمار تأیید شده و 91 ساختمان در امتداد خط تلفن همراه به اتمام رسید. به جز امکانات ورزشی داخل سالن که شخص تأیید شده در آن رخ داده است

معلمان و دانشجویان سایر مutesسسات منفی بودند.

هر کسی ، در هر زمان و هر مکان می تواند ناقل عفونت باشد. به طور خاص ، هنگامی که یک مورد تایید شده در گروه سنی جوانتر اتفاق می افتد ، سرعت انتقال آنقدر سریع است که مسدود کردن اتصال عفونت دشوار است.

حتی اگر علائم مشکوکی وجود داشته باشد ، این شهر با پنهان کردن یا پنهان کردن مواردی که باعث عفونت زنجیره ای می شود ، تخلفات قانونی را مورد بررسی قرار می دهد و با اقدامات شدید کیفری و مدنی به آنها پاسخ می دهد.

روز گذشته چهار مورد دیگر تایید شده از عفونت سریال در یک سالن ورزشی داخلی وجود داشت. بگذارید در مورد شخص تأیید شده برای شما بگویم.

(وضعیت بیماران تایید شده)

Andong-201 یک زن حدود 40 ساله است و یک خانواده 174 بیمار تایید شده است.

Andong-202 یک کودک و دانش آموز در یک مکان ورزشی داخلی است.

Andong-203 یک نوجوان است و یک خانواده 168 مورد تأیید شده است.

Andong-204 زنی 30 ساله است ، یک خانواده تأیید شده 173 نفره.

همه در هنگام انزوای خود تأیید شدند و هیچ حرکتی وجود نداشت.

تاکنون تایید شده است که در مجموع 53 نفر به 30 دانش آموز دبستان ، 20 نفر از اعضای خانواده ، 1 مدیر و 2 نفر آشنا مبتلا شده اند.

این 30 دانش آموز عبارتند از: 1 دانش آموز در مهد کودک ، 20 دانش آموز در دبستان ، 1 دانش آموز در دوره متوسطه اول ، 2 دانش آموز در دبیرستان و 6 نفر عادی.

به طور خاص ، 587 نفر از نزدیک با موارد تأیید شده در تماس بودند و آزمایش های تشخیصی به پایان رسید ، و ما به سرعت از طریق یک تحقیق عمیق اپیدمیولوژیک همه تماس ها را برای جلوگیری از گسترش عفونت در جامعه محلی شناسایی خواهیم کرد.

اطلاعات دقیق تر در مورد شخص تأیید شده بلافاصله از طریق صفحه اصلی تالار شهر Andong ، SNS و پیام اضطراری اطلاع داده می شود.

در نتیجه مطالعه بر روی 44،985 نفر در شهر ما تا به امروز ، 204 مورد تایید شده پیدا شده است و 44،781 مورد منفی است.

87 بیمار که اخیراً تأیید شده اند با درمان و قرنطینه تشخیص داده شدند و 56 نفر در بیمارستان ها و مراکز درمانی مادام العمر که به بیماری های عفونی اختصاص داده شده بودند بستری شدند.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بیمار تأیید شده را از طریق آزمایش های تشخیصی تهاجمی و آزمایش های پیگیری برای بازگرداندن ثبات در اسرع وقت پیدا کنیم.

(حذف)

این شهر در حال انجام آزمایش های پیشگیرانه برای کرونا 19 است تا از عفونت N در منطقه جلوگیری کند و به سرعت مانع از گسترش آن شود.

در کل 20420 نفر از نظر خانه های سالمندان آسیب پذیر در برابر عفونت ، کارگران حمل و نقل عمومی ، آتش نشانان ، مددکاران اجتماعی و کارگران پردازش گوشت منفی شدند.

تأسیسات مذهبی ، شرکت های دامداری ، غذا و تسهیلات بهداشت عمومی و همچنین 8 بازار سنتی مقاماتی را تعیین کرده است که مسئول بازبینی کامل قوانین قرنطینه در محل هستند.

برای امکانات چند منظوره مانند رستوران ها ، کافه ها ، کافه های رایانه ای ، آکادمی ها و هایپرمارکت ها که غالباً توسط شهروندان استفاده می شوند ، ما به طور فشرده نقض قوانین قرنطینه را بررسی می کنیم ، و تمام قدرت اداری را در طول اقدامات ویژه قرنطینه بسیج می کنیم.

(حرف آخر)

تعداد عفونت های ناشی از تماس شخصی در سراسر کشور در حال افزایش است و عفونت های گروهی همچنان در ماموریت های ارسال پیام های فوری ، محل های کار ، آکادمی ها و بیمارستان ها ظاهر می شوند. مقامات قرنطینه قصد دارند امروز (پروژه ای) با توجه به اقتصاد رفاه عمومی و گسترش تاج ، یک مرحله تعدیل در مرحله قرنطینه فاصله اجتماعی را اعلام کنند.

در مورد اقدامات انجام شده در شهر آندونگ ، ما بلافاصله از طریق وب سایت شهر آندونگ ، SNS و پیام اضطراری به شما اطلاع خواهیم داد.

از یک طرف ، ما از شهروندانی که به دلیل غربالگری در فضای باز به کلینیک مراجعه کرده و با آزمایش تاج ، با وجود سرمای شدید ، همکاری کردند ، صمیمانه تشکر می کنیم تا این عفونت زنجیره ای از امکانات ورزشی داخل بدن ، کمی آرام شود.

به طور خاص ، ما می خواهیم از متصدیان بسیاری از اماکن ورزشی داخل سالن و آکادمی ها که علی رغم مشکلات تجاری داوطلبانه تصمیم به تعطیلی پارک گرفته اند ، تشکر کنیم.

شهر ما دستور تخلیه از 29 تا 7 فوریه را صادر کرده است تا ده روز در خانه بماند. در این دوره ، شهر ما متعهد به ایجاد ثبات پخش تاج و جلوگیری از گسترش بیشتر است ،

ما قصد داریم آن را عملی کنیم.

صبر و خویشتن داری شهروندان بیش از هر زمان دیگری م urgentثر است تا این اقدام مثر واقع شود. یک لحظه بی توجهی می تواند صدمات زیادی به خانواده ، همکاران و همسایگان وارد کند.

بگذارید همه ما با یک قلب همکاری کنیم و از تعطیلات سال نو میلادی آرام و راحت استقبال کنیم.

لطفاً همه جلسات خصوصی را لغو کنید ، خود را در خانه ایمن نگه دارید و جلسات و تماس ها را به حداقل برسانید.

اگر به ناچار بیرون می روید ، لطفاً هر زمان و هر مکان ماسک بزنید.

استفاده از ماسک بهترین واکسن برای محافظت و مراقبت از شخص دیگر است.

سرانجام ، ما صمیمانه از خانواده هایی که در مدارس مهد کودک ، ابتدایی ، متوسطه و متوسطه دارای دانش آموز هستند ، می خواهیم در “آزمون بدون تاج” شرکت کنند.

من خلاصه را تمام می کنم متشکرم.

31 ژانویه 2021

شهردار Andong کوون یونگ س

[ad_2]