ژانویه 30, 2021 By haminp 0

25 میلیون کمک مشارکت در صندوق برای همکاری روان جوامع روستایی به دست آورده است

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]در تاریخ 29 از Gyeongsangbu-do ، در سالن کنفرانس دفتر استان ، Gyeongsangbu-do ، سازمان ایمنی حمل و نقل کره ، و شرکت های بزرگ ، کوچک و متوسط ​​و بنیاد همکاری در کشاورزی و شیلات (از این پس به عنوان بنیاد همکاری “) یک توافق نامه کاری برای ارتقا joint مشترک پروژه حمایت از صندوق همکاری برای سودآوری سودآور در مناطق روستایی امضا کرد.

از طریق این توافق نامه ، سازمان ایمنی حمل و نقل کره به 25 میلیون درآمد امسال کمک می کند و مبلغ مشخصی هر ساله به توسعه کشاورزی و مناطق روستایی در گیونگ بوکگونگ کمک می کند.

در حالی که کرونا 19 در این سال با مشکلات اجتماعی روبرو شده است ، سازمان ایمنی حمل و نقل کره (رئیس کوون بیونگ یون) ، مستقر در شهر نوآوری گیمچئون ، پیامی را به امید رشد سودآور برای کشاورزی و توسعه روستایی در سال جدید ارسال کرد.

صندوق همکاری با سودآوری سودآور برای جوامع روستایی به منظور حمایت سیستماتیک از همکاری های به دست آمده توسط همه با شرکت های خصوصی برای توسعه پایدار دهکده های کشاورزی و ماهیگیری ایجاد شده است ، که ممکن است در اثر اجرای توافق نامه تجارت آزاد آسیب ببیند. FTA) در سال گذشته ، برای حمایت از تحصیلات و بورس های تحصیلی کودکان از طریق کشاورزی و شیلات ، ارتقا projects پروژه های رفاهی و توسعه روستایی در مناطق روستایی ، 115.1 میلیارد بوی بد ایجاد کرد.

Gyeongsangbuk-do قصد دارد با استفاده از صندوق همکاری با حمایت مالی ، با حمایت مالی سازمان ایمنی حمل و نقل کره ، محصولات ایمنی و کالاهای اساسی مانند محصولات کشاورزی محلی را به کارمندان تأسیسات پزشکی اختصاص داده شده به تاج 19 ارائه دهد.

سازمان ایمنی حمل و نقل کره ای که در سال 81 تاسیس شد ، یک شرکت عمومی است که با ایجاد یک محیط حمل و نقل ایمن از طریق آموزش پیشگیری از حوادث و ایجاد یک سیستم مدیریت ترافیک موثر ، در آینده ای روشن و بدون حوادث پیشگام می شود. انجام فعالیت های تأمین اجتماعی برای حمایت از خانواده های آسیب دیده از تصادفات جاده ای و افراد محروم.

سال گذشته 21 میلیون سود به Gyeongsangbuk-do اهدا شد تا میوه را با لیوان به بیمارستان های کرونا 19 برساند و این باعث واکنش چشمگیر کادر پزشکی خسته از معالجه بیماران شد. ماشین آلات کشاورزی آسان تر است.

جائهونگ شین ، رئیس بخش استراتژی ایمنی اداره ایمنی حمل و نقل کره گفت: “ما در حال کمک به یک صندوق برنده برای کمک به جوامع روستایی هستیم که از کرونا 19 در حال رنج هستند.” همه کارکنان از شما پشتیبانی می کنند تا بتوانم این کار را انجام دهم. “

[ad_2]