ژانویه 28, 2021 By haminp 0

2021 ارائه لاستیک برای آموزش اولیه کودکی

[ad_1]

[구미타임뉴스=김이환 기자] روز پنجشنبه (28 ژانویه) ، دفتر آموزش Gyeongsangbuk-do-Dougumi (شین دونگ-سیک) سخنرانی ای در مورد طرح آموزش اوایل دوران کودکی Warm Gumi ارائه داد تا آینده ای خوش در سال 2021 برای معلمان شهری باز شود.

این جلسه توجیهی بصورت غیر حضوری بصورت آنلاین و با هدایت جهت آموزش نوزادان در Gyeongbokgung و Gyeongsang در سال 2021 و محتوای اصلی دستورالعملهای سازماندهی و اجرای برنامه درسی برای مهد کودک ها و حمایت از کودکان برگزار شد. باغ با آموزش در مورد چگونگی استفاده از پرونده تجدید نظر شده برای عملکرد بازی نوری. او آماده بود که بدهد.

به منظور شناخت “آموزش گرم کودکی که جهان را از طریق بازی کاوش می کند” ، ما از توسعه یک برنامه درسی پیش دبستانی به جای کودکستان حمایت می کنیم ، و ما راهنمایی برای ایجاد یک برنامه درسی واحد کودکستان ارائه می دهیم تا مطابق با اهداف و اهداف باشد. محتوای هر منطقه از دوره نوری اصلاح شده.

علاوه بر این ، وی بر ایجاد یک برنامه آموزش عمیق ایمنی کودکستان با استفاده از کتاب راهنمای پیشگیری از عفونت نوزادان و واکنش بحران برای پیشگیری از بیماری های عفونی مانند کرونا 19 تأکید کرد.

سرپرست شین دونگ سیک گفت: “در پس زمینه بحران کرونا 19 ، در مهد کودک ها مشکلات زیادی وجود داشت ، از جمله مراقبت های اضطراری برای خانواده های با درآمد دو ، اما این امر آموزش دوران کودکی گومی را به عنوان فرصتی دیگر برای آینده فراهم می کند.

من امیدوارم که بر اساس برنامه آموزش کودکان در گومی تا سال 2021 ، ما یک برنامه آموزشی ایجاد کنیم که از ویژگی های هر کودکستان بهره ببرد و گامی را برای کودکان ایجاد کند تا از طریق بازی آینده ای شاد را باز کنند.

[ad_2]