ژانویه 26, 2021 By haminp 0

20٪ تخفیف ویژه محصولات کشاورزی به مناسبت تعطیلات سال نو میلادی

[ad_1]

[영천타임뉴스 = 김병철]یونگ چئون سیتی اعلام کرده است که به مناسبت تعطیلات سال نو میلادی رویدادی با 20٪ تخفیف در محصولات ویژه کشاورزی برگزار می کند.

این رویداد تا 5 فوریه در بازار Byeolbitchon (http://01000.yc.go.kr/) ، یک مرکز خرید آنلاین محصولات ویژه کشاورزی در Yeongcheon-si برگزار می شود. به عنوان ذخیره موجود است. قبل از سال نو ، این شهر به 100 کالای محصولات تازه کشاورزی و محصولات کشاورزی فرآوری شده مانند سیب ، گلابی و مشک های پر زرق و برق که به صورت محلی تولید می شود ، به مصرف کنندگان تخفیف می دهد.

مقامات شهری آن را برای کمک به بازسازی اقتصاد محلی که به دلیل طولانی بودن تاج 19 راکد مانده بود و گسترش کانال های فروش برای تولیدکنندگان و شرکت های تأسیسات ، آماده کردند. علاوه بر این ، انتظار می رفت که این فرصت خوبی برای خرید محصولات عالی کشاورزی با قیمت پایین برای مشتریانی باشد که مایل به خرید هدایای تعطیلات و کالاهای دست ساز هستند. از طرف دیگر ، “Byeolbitchon” مارکی از محصولات تخصصی کشاورزی به نمایندگی از Yongchon است که به معنای “محصولات کشاورزی است که می توانید در یک منطقه آفتابی و دارای ستارگان زیاد به آنها اعتماد کنید.”

[ad_2]