ژانویه 24, 2021 By haminp 0

1000 کیلوگرم برنج سفید از Angel Farm، Yucheon 1-dong، Jung-gu، Daejeon دریافت کنید!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ 22 ، جونگ گو ، دژئون (پارک شهردار گو یونگ-شکاف) اعلام کرد که 1000 کیلوگرم برنج کشاورزی مستقیماً توسط ریو جی-هیون عضو ارتش کشاورزی آنجل ذخیره شده است.

پیش بینی می شود این برنج قبل از تعطیلات سال نو میلادی در اختیار همسایگان نیازمند قرار گیرد.

عضو ریو ، که به عنوان عضوی از یوچئون 1-دونگ رفاه ماندوره نیز فعالیت می کند ، فرشته اهدا کننده است که 22 سال کار خوبی داشته و امسال 43000 کیلوگرم برنج سفید اهدا کرده است.

همسر و همسر ریو که مادربزرگ 98 ساله خود را با ارادت فراوان امسال به خود جلب کرده و یک فرزند پسر و سه دختر را با دقت بسیار بزرگ کرده اند ، الگویی برای یک خانواده هماهنگ و سالم با چهار نسل در یک خانه هستند. به رسمیت شناختن این ، وی با نامه تشکر از نخست وزیر در سال 2016 و جایزه ملی “Gord” ، که توسط شورای ملی در سال 2017 انتخاب شد ، مفتخر شد.

نماینده کمیسیون رو جی هیون گفت: “من نمی توانم فراموش کنم چقدر خوشحال شدم که وقتی خانواده به سختی زندگی می کردند بتوانم به خانواده ام غذا بدهم.”

مدیر پارک یونگ گی گفت: “با تشکر از کمیساریای جی هیون ریو ، که برنج را به طور مستقیم برای همسایگان نیازمند تهیه می کرد ، همه ما که از کرونا 19 خسته شده بودیم بسیار راحت بودیم. من تمام تلاش خود را خواهم کرد تا یونگ-گو به یک مرکز فرهنگی تبدیل شود. “

[ad_2]