ژانویه 30, 2021 By haminp 0

100 میلیون درآمد کل برای زنان باردار و مادران

[ad_1]

[영천타임뉴스 = 김병철]یونگچئون سیتی به عنوان بخشی از سیاست رشد جمعیت خود اعلام کرده است که بسته ای از محصولات کشاورزی ارگانیک به ارزش 100 میلیون دلار را به زنان باردار و زنان باردار ارائه خواهد کرد.

از آنجا که منطقه یونچئون به عنوان منطقه آزمایشی پروژه حمایت از محصولات کشاورزی ارگانیک برای زنان باردار تأیید شده است ، اعلام شد که این پروژه طرحی را برای ارائه بسته های محصولات کشاورزی ارگانیک به زنان باردار و مادران طی یک سال تولد اجرا خواهد کرد. هدف پشتیبانی در یونگچون سی قرار دارد و گزارش شده است كه محصولات مزرعه ای به ارزش 480،000 نفر به ازای هر نفر به 210 خانم بارداری كه از یك سال تأیید حاملگی سقوط می كنند ، ارائه می شود.

شرکت کنندگان باید 96،000 برنده ، 20٪ از هزینه های خود را بپردازند و شرکت کنندگان در پروژه Health Center Nutrition Plus از این امر مستثنی هستند. اگر به “مرکز خرید محصولات ارگانیک زنان باردار (www.ecoemall.com)” یا مرکز پشتیبانی اداری Eup ، Myeon-dong مراجعه کنید ، آنها به هر خانوار تحویل داده می شوند. در حال حاضر ، بیش از 100 زن باردار و مادران باردار درخواست این پروژه را داده اند و این پروژه تا 100 میلیون وون اجرا می شود.

برنامه ریزی شده است که بسته بندی ارگانیک محصولات کشاورزی در بسته های 40،000 تا 100،000 KRW ، شامل برنج ارگانیک ، سبزیجات ، گل گوساله کره ای و ماست برای سلامت زنان باردار و زنان باردار فراهم شود.

[ad_2]