فوریه 3, 2021 By haminp 0

100٪ نرخ تبدیل آنلاین برای دوره های یادگیری مادام العمر

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در چهارم ماه گذشته ، مرکز یادگیری مادام العمر Daejeon Yuseong-gu (شهردار Gu Jeong Yong-rae) در چهارم ماه گذشته 100٪ ساخت محیط یادگیری آنلاین را برای ادامه دوره های یادگیری در طول زندگی در دوران پس از تاج.

مرکز یادگیری مادام العمر Yuseong-gu 100 دوره آنلاین را از 130 دوره برگزار شده از اکتبر تا دسامبر سال گذشته برگزار کرد. از ژانویه امسال ، همه دوره ها بصورت آنلاین برگزار می شوند و فقط برخی سخنرانی ها بصورت آفلاین و موازی برگزار می شود.

به همین منظور ، مرکز آموزش مادام العمر Guva در سال گذشته بیش از 23 بار برای 230 مربی یادگیری مادام العمر که در 11 مرکز مراقبت اجتماعی اداری مشغول به کار هستند ، دوره های آموزش پیش خدمت و آنلاین را ارائه داد.

با ایجاد این دوره آموزشی آنلاین ، مدرسان و دانشجویان می توانند از طریق ZOOM در این دوره شرکت کنند و چک های حضور ، اشتراک داده ها و تکالیف را می توان بصورت آنلاین ارسال کرد و به ساکنان امکان می دهد با خیال راحت و راحت تری شرکت کنند.

جئونگ یونگ ری ، رئیس یوسئونگ گو ، گفت: “برای آماده شدن برای تغییر سریع فضای آموزشی به لطف کرونا 19 ، ما یک روش کامل آموزش غیر حضوری را ارائه داده ایم.” تا زمانی که ساکنان وی گفت که می تواند به یادگیری ادامه دهد.

[ad_2]