ژانویه 27, 2021 By haminp 0

10 میلیارد تضمین ویژه برای صاحبان مشاغل کوچک به دست آورده است

[ad_1]

[김천타임뉴스=김이한 기자] Gimcheon City ضمانت های ویژه ای به ارزش 10 میلیارد دلار در سال جاری و حمایت ثانویه از اوایل فوریه برای مشاغل کوچک محلی که از آسیب Corona 19 و رکود اقتصادی رنج می برند ، اعمال خواهد کرد.

ضمانت نامه ویژه صاحبان مشاغل کوچک تا پایان 10 میلیاردی که در مقیاس تضمین کسب شده با اهدای 1 میلیارد درآمد کسب شده در شهر گیمچون به بنیاد ضمانت اعتبار گایونگ بوک در حمایت از وام های اضطراری صاحبان مشاغل کوچک ، خاتمه می یابد. حداکثر 20 میلیون ضمانت نامه ویژه طبق اعتبار شخصی در محل کار صادر و قرض می شود و 3٪ از سود وام توسط شهر گیمچئون به مدت دو سال پشتیبانی می شود.

از تاریخ درخواست ، سایت کسب و کار در Gimcheon-si واقع شده و آدرس با توجه به ثبت محلی در Gimcheon-si ثبت شده است. مراحل درخواست این است که با کارت شناسایی و کارت ثبت نام خود به شعبه Gimcheon از بنیاد تضمین اعتبار Gyeongbuk (0500-433-1300) واقع در طبقه 3 بانک Namsan-dong Nonghyup (شعبه شهر Gimcheon) بروید. به دلایل رد صلاحیت ، مانند ذینفع و در دسترس بودن ضمانت ، وام را می توان از هشت موسسه مالی در حوزه قضایی (کوکمین ، اینترپرایز ، نونگیوپ ، داگو ، ووری ، شین هان ، بانک هانا و گیمچون نونگیوپ) دریافت کرد.

[ad_2]