ژانویه 20, 2021 By haminp 0

10٪ تخفیف گواهی هدیه عشق Yecheon ’10 میلیارد درآمد!

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]Yecheon-gun در تاریخ 20 ام اعلام کرد که برای جلوگیری از نشت ، 10 میلیارد گواهینامه بد بو Yecheon Love Gift را صادر می کند و آنها را با 10٪ تخفیف می فروشد تا اقتصاد محلی را که به دلیل پسوندهای کرونا 19 راکد است ، بازگرداند. بودجه محلی از 20 ام.

تاکنون گواهی هدیه Yecheon Sarang در مجموع 28.5 میلیارد وون برای هر دو دستگاه کاغذی و موبایل صادر کرده است که 27 میلیارد وون فروخته است و نرخ ارز به 92٪ رسیده است و اقتصاد محلی را مجبور به بهبود خوب می کند.

به طور خاص ، گواهی هدیه موبایل ، که اخیراً سال گذشته ارائه شده است ، به دلیل سهولت حمل ، مانند توانایی بررسی جزئیات استفاده و تعادل در زمان واقعی و بدون مراجعه به م institutionsسسات مالی هنگام خرید ، بسیار تحسین برانگیز است. ، عمدتا در میان جوانان که به استفاده از تلفن های هوشمند عادت دارند. .

اسناد را می توانید در 26 موسسه مالی مانند NH Nonghyup ، Regional Nonghyup ، Shinhyup و Saemaeul Geumgo که آژانس های فروش هستند خریداری کنید و در مورد دستگاه های تلفن همراه ، در فروشگاه Play یا App Store به دنبال برنامه “محلی گواهی هدیه” باشید. 10٪ بارگیری کنید. می توانید یک گواهی هدیه با مبلغی از قبل کاهش یافته خریداری کنید.

[ad_2]