فوریه 6, 2021 By haminp 0

[인터뷰] لی گوم سئون ، رئیس شورای یوسئونگ گو ، برای پرش دوباره یوسئونگ گو به عنوان سخنگوی ساکنان شهر!

[ad_1]

گوم سون لی رئیس شورای یوسئونگ گو

[대전타임뉴스=홍대인 기자] لی گوم سئون ، رئیس شورای یوسونگ گو ، تأکید کرد که 2021 سی امین سالگرد افتتاح شورای یوسونگ گو است و اصلاح قانون خودمختاری محلی ، آرزوی طولانی مدت شورای محلی ، با انتظارات و امیدهایی به استقلال محلی و تمرکززدایی واقعی پس از 32 سال مواجه شد.

علاوه بر این ، مجمع یوسئونگ-گو ، اولین سال خودمختاری محلی ، گفت که به عنوان سخنگوی واقعی 350،000 نفر از ساکنان یوسئونگ گو ، تمام تلاش خود را می کند که یک سال ویژه برای یوسئونگ گو باشد تا دوباره تاج 19 را به جلو بپیماید.

▲ با قانون خودمختاری محلی کاملاً تجدید نظر شده پس از 32 سال ، جهت کنگره در آینده چیست؟

امسال سی امین سالگرد تأسیس شورای یوسئونگ گو است و همچنین 32 سال از تجدید نظر طولانی مدت قانون خودمختاری محلی در شورای محلی یک سال قابل توجه است.

اگرچه آرزوی شورای محلی برای “اصلاح قانون همه خودمختاری های محلی” توسط شورای ملی تصویب شده است ، اما هنوز بسیاری از نکات وجود دارد که برای دستیابی به تمرکززدایی مناسب باید تکمیل شوند ، مانند کمبود کارشناسان پشتیبانی سیاست و فقدان حق سازماندهی سازمانهای خودمختار ، از جمله سازمانهای جدید.

علاوه بر این ، برای اینکه شوراهای محلی به طور م authoritiesثر مقامات محلی را مورد بررسی دقیق و عدم تمرکز کامل در استقلال قرار دهند ، باید قوانینی برای شوراهای محلی مطابق با قانون مجلس شورای ملی به تصویب برسد ، و برای این منظور ما قصد داریم روش های مختلفی مانند تقویت همبستگی را بررسی کنیم. سایر شوراهای محلی.

شورا در اجرای کامل سیستم خودمختار پلیس در اول ژوئیه چه خواهد کرد؟

در راستای برنامه کلی دولت برای تمرکززدایی از خودگردانی ، قدرت دولت مرکزی به طور قابل توجهی به مقامات محلی منتقل می شود و معرفی سیستم پلیس خودمختار نیز یک سیستم اساسی برای دستیابی به تمرکززدایی واقعی است.

خشونت جنسی ، حوادث رانندگی و امنیت عمومی که در حال حاضر با سرویس های پلیس محلی و ایستگاه های پلیس روبرو هستند ، به صورت مرحله ای به پلیس خودگردان منتقل می شوند. – خدمات امنیتی دوستانه.

با تجدید نظر در قانون خودمختاری محلی و معرفی سیستم پلیس خودمختار ، امیدواریم تمرکززدایی بیشتر تقویت شود و در تلاشیم تا یک سیستم خودگردانی میدانی ایجاد کنیم که ساکنان واقعاً بتوانند آن را تجربه کنند.

projects برخی از پروژه های محلی در انتظار امسال که باید مورد علاقه و تبلیغ قرار گیرند کدامند؟

در سال جدید ، شورای یوسئونگ گو از طریق همکاری متقابل با بخش اجرایی ، راه حل های یک به یک را جستجو می کند ، کارهایی را که سازمان های بزرگ می توانند در چارچوب بزرگ اقدامات تقویت برای مقابله با نرخ زاد و ولد در پاسخ به بحران ها انجام دهند ، شروع می کنند. تغییر و آماده سازی اقدامات برای رفع بن بست رفاهی. خواهد رفت

علاوه بر این ، برای حل مشکل پروژه ساخت مجتمع یوسئونگ ، که فوری ترین مشکل در یوسئونگ گو است ، توسعه مجتمع دفاعی صنعتی آنسان ، مشکل جابجایی زندان ها و ساخت منطقی IC یوسئونگ محل اتصال و بازسازی منطقه Jangdae B ، و همچنین بخش اجرایی ، شهر Daejeon و سازمان های مرتبط ، ما با سازمان ها ارتباط برقرار و همکاری خواهیم کرد.

علاوه بر این ، ما در صدد تهیه اقدامات كاهش اجاره و حمایت از صاحبان مشاغل كوچك و مشاغل آزاد كه به دلیل COVID-19 در معرض معیشت هستند ، و اقدامات ایمنی نهادی برای حمایت از گروه های آسیب پذیر اجتماعی و اقتصادی مانند افراد دارای معلولیت و بزرگسالان در سطح پارلمان ، ما قصد داریم با ایجاد یک سیستم قانونگذاری غیرحضوری ، مانند فعال سازی کنفرانس ویدیویی آنلاین ، برای دوران پس از تاج آماده شویم.

▲ می خواهید از ساکنان سال جدید بپرسید؟

جنگ علیه تاج هنوز به پایان نرسیده است و من فکر می کنم نقش مقامات محلی در این دوره بیش از هر زمان دیگری مهم است. در سال جدید ، اولین سال خودمختاری محلی ، هر 12 عضو شورای یوسونگ گو حزب را ترک می کنند و تمام تلاش خود را می کنند تا به ساکنان اجازه دهند نقاب های خود را بردارند و به زندگی روزمره خود بازگردند.

ما واقعاً از مردم یوسئونگ گو که سال گذشته در شرایط دشوار دستورالعمل های قرنطینه تاج را دنبال کردند و تمرین کردند ، سپاسگزاریم ، و شورای یوسئونگ گو یک محافظ واقعی از 350،000 ساکن یوسئونگ گو است. ما تمام تلاش خود را برای شورا شدن انجام خواهیم داد.

ما خواهان ادامه علاقه و حمایت شما در سال جدید هستیم و امیدوارم که همه آرزوهای شما برآورده شود و خانواده های شما با خوشبختی برآورده شوند. متشکرم.

[ad_2]