فوریه 2, 2021 By haminp 0

[이창희 칼럼] آیا بازیکنی از باشگاه بزرگتر است یا بازیکنی که باشگاه را دوست داشته باشد؟

[ad_1]

باشگاه مسی 650 گل به ثمر رساند (منبع: توییتر رسمی بارسلونا)

[경기타임뉴스= 이창희 기자] جزئیات قرارداد بارسلونا و مسی از طریق مطبوعات اسپانیا فاش می شود که بسیاری از اهالی فوتبال را شوکه کرده است.

گزارش شده است که مسی در چهار فصل 555 میلیون یورو (حدود 753.4 میلیارد درآمد کسب شده) دریافت می کند.

اگر او با مسی قرارداد امضا نمی کرد و حقوق هفتگی خود را پس انداز می کرد ، این یک صندوق انتقال برای سه تا چهار بازیکن کلاس جهانی بود.

با این حال ، با نگاهی به زمان تمدید با مسی ، در آن زمان مسی بازیکن جدیدی در تاریخ فوتبال است و بازیکنی که می تواند با او رقابت کند در سه انگشت حساب می شود.

پس از امضای قرارداد غیرمعقول برای گرفتن این بازیکنان ، آنها به دلیل حذف مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و کاهش درآمد ورود به دلیل کرونا 19 ، با مشکلات مالی روبرو شدند.

البته درست است که مسی پول زیادی از این باشگاه دریافت می کند ، اما با توجه به سود و مزایایی که مسی به دست می آورد ، این مبلغ گران قیمت نیست.

مهم نیست که چه کسی محتوای قرارداد را به دلایلی توزیع می کند ، ما باید یک ارزیابی سرد و منطقی انجام دهیم. قرارداد باشگاه و مسی به دلیل توافق دوجانبه حاصل شد.

به عبارت دیگر ، با اطلاع رسانی یک طرفه از مسی نمی توان به این مهم دست یافت.

افکار عمومی در حال حاضر مسی را مقصر می دانند.

مسی مقصر نیست. بحران مالی بارسلونا کاملاً مشکل مدیریت باشگاه است.

هیچ دلیلی برای تکان دادن باشگاه و بازیکنان با اخبار وجود ندارد ، زیرا انتخابات ریاست جمهوری در بارسلونا به تعویق افتاده است.

ما امیدواریم که یک جدایی زیبا داشته باشیم ، زیرا ما از طریق جلسات و قراردادهای تاریخی با مسی داستان زیبایی ساخته ایم.

[ad_2]