ژانویه 17, 2021 By haminp 0

[기고]دکتر کیم سانگ اوک را به یاد دارم!

[ad_1]

رئیس بخش امور ایثارگران ، اداره ایثارگران منطقه ای داژئون

رئیس بخش امور ایثارگران ، اداره ایثارگران منطقه ای داژئون

من “رنگ اصلی شخصیت” را به یاد می آورم که وقتی بچه بودم بدون اطلاع والدینم پنهان شدم. جو یون بال قهرمان من بود ، که هرگز حتی با دشمنان بی شماری در مقابلش کوچک نشده بود ، کت بلند خود را به هم زد و با تپانچه های دوتایی شلیک کرد. من V برای وندتا را به یاد می آورم که وقتی دانشجوی دانشگاه بودم با دوستانم دیدم. گای فاکس ، قهرمان داستان ، بدون اینکه ده ها گلوله سرنگون شود ، گفت. محکومیت ها غیر قابل نفوذ است.

اکنون دکتر کیم سانگ اوک را به یاد دارم. دکتر کیم سانگ اوک با نقش و نگار “تپانچه هاوایی” با بازی هاگ یونگ وو در فیلم “قتل” شناخته شده است. “تپانچه هاوایی” که با هنرهای رزمی عالی ، مهارت تیراندازی در سطح بالا و تپانچه های دوتایی ارائه می شود ، در بین نمایش ها محبوب بود. در واقع ، دکتر کیم سانگ اوک افسانه مبارزه مسلحانه علیه ژاپن است ، که در آن او بمبی را به ایستگاه پلیس یونو ، محل سرکوب جنبش استقلال پرتاب کرد و با دو تپانچه هزار جنگ در شهر انجام داد. بر خلاف شخصیت های اصلی فیلم ، افراد اصلی اصل شخصیت اصلی را دریافت نمی کنند ، دقت تیراندازی با تپانچه دو دست بسیار کم است ، تعداد مهمات محدود است و آنها هنگام شلیک نمی توانند حرکت کنند. اما واقعیت گاهی فراتر از تصورات سینمایی است. دکتر کیم سانگ اوک دهها سرباز ژاپنی را حتی در محیط محاصره شده به قتل رساند و حتی پس از دریافت 10 اصابت گلوله ، عزم خود را از دست نداد و به سر او تیراندازی کرد و درگذشت. اغراق نیست اگر بگوییم او یک ابرقهرمان است.

با این حال ، دکتر کیم سانگ اوک شخصیتی متاسف است که باید فقط با تصویر اسلحه در هاوایی مصرف شود. در تاریخ هیچ موردی وجود ندارد ، اما هرچه بیشتر در مورد دکتر کیم سانگ اوک یاد بگیرم ، بیشتر زنده می مانم … اگرچه او در یک پدر و مادر جوان در یک محیط نامساعد بزرگ شده است ، او در 23 سالگی فروشگاه خود را افتتاح کرد و خود را وقف جنبش استقلال ، گرچه می تواند به عنوان یک طبقه متوسط ​​زندگی آرامی داشته باشد. روحیه را نشان دهید. وی همچنین یک کلاه موی اسب ساخته شده با موی اسب خانگی اختراع کرد و برای تبلیغ محصولات محلی بسیار تلاش کرد ، و همچنین جنبه توصیفی را در پاسخ به حمله اقتصادی شاهنشاهی ژاپن نشان داد و در حذف محصولات ژاپنی پیشتاز بود. به نظر می رسد که وی پس از تعهد جدی به جنبش استقلال پس از جنبش اول مارس ، به دنبال کتاب درسی است که می گوید “جنبش استقلال این است” ، مانند انتشار “بولتن نوآوری” برای روشنگری مردم و افزایش آگاهی. آگاهی از استقلال.

22 ژانویه 2021 پیش رو ، 98 سالگرد موفقیت دکتر کیم سانگ اوک در نبردهای خیابانی است. ما شما را تشویق می کنیم که برای جشن گرفتن و بزرگداشت موفقیت های او کمی وقت بگذارید. من همچنین امیدوارم که فیلم ها و درام هایی با بازی کیم سانگ اوک ابرقهرمان جوزون دکتر به عنوان شخصیت اصلی منتشر شود تا افراد بیشتری بتوانند او را به خاطر بسپارند.

[ad_2]