ژانویه 24, 2021 By haminp 0

یک پارکینگ در Jung-gu ، Daejeon ایجاد کنید و درخواست یارانه کنید!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دژئون جونگ گو (پارک شهردار گو یونگ گپ) در حال اجرای پروژه ای برای حمایت از “پارکینگ در خانه” برای رفع کمبود غیرقانونی پارکینگ و مسکن در مناطق مسکونی است.

اگر صاحب خانه جدا شده دروازه یا حصار را برداشته و برای ایجاد فضای پارک در بیش از یک طرف ، این پروژه را پشتیبانی می کند ، حداکثر 2 میلیون درآمد کسب شده تا 90٪ هزینه نصب را پشتیبانی می کند. از سال 2007 تا سال گذشته ، 399 جای پارک فراهم شده است.

ساکنان مایل به اقدام ابتدا باید قبل از شروع پروژه به بخش حمل و نقل یونگ گو مراجعه کنند ، مدارک را تأیید کنند ، اخطار تأیید را دریافت می کنند و پروژه را تکمیل می کنند. اگر ساخت و ساز بدون برنامه آغاز شود ، هیچ یارانه ای تعلق نمی گیرد. علاوه بر این ، پس از اتمام نصب ، باید فقط برای اهداف پارکینگ مورد استفاده قرار گیرد و در صورت تغییر هدف استفاده یا نقض هدف استفاده ، یارانه قابل بازیابی است.

برای سوالات دقیق ، با بخش حمل و نقل در دفتر یونگ گو تماس بگیرید (67042-606-6867).

از طرف دیگر ، یونگ-گو قصد دارد بیشتر تمرکز خود را بر روی احیای اشتراک پارکینگ و بهبود راحتی پارکینگ از طریق ▲ پشتیبانی از باز شدن پارکینگ ها به مدارس ، اماکن مذهبی و ساختمان های مشترک ▲ معرفی اطلاعات پارکینگ در زمان واقعی ، سیستمی که اطلاعات مربوط به اطراف را ارائه می دهد پارکینگ

شهردار یونگ گی پارک گفت: “از آنجا که این پروژه می تواند مشکل پارکینگ در مناطق مسکونی را برطرف کند ، امیدوارم برای مشارکت فعال و علاقه به این پروژه بتوانم پارکینگ در خانه داشته باشم.”

[ad_2]