ژانویه 21, 2021 By haminp 0

یک مدل توسعه به سبک چونگنام برای “تحول موجه” در استان چونگنام ایجاد کنید!

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] به دنبال تعطیلی نیروگاه با زغال سنگ چونانام ، تأثیر اقتصاد محلی و مشاغل به حداقل رسید و طرحی برای ایجاد مدل تولید برق به سبک چونگنام تهیه شد.

در تاریخ بیست و یکم ، این استان جلسه مختصر جلسه ای را در سالن کنفرانس با موضوع “تعطیل مرحله ای نیروگاه های قدیمی با زغال سنگ و کاوش فرصت های تبدیل انرژی محیطی” برگزار کرد.

با حضور معاون فرماندار کیم یونگ چان ، رئیس کارگروه تحول منصفانه انرژی ، و همچنین اعضای مجمع استانی ، شهر Doua / Gun ، تاریخچه تولید برق ، اساتید دانشگاه ، محققان و سایر اعضای تیم مشاوره ، جلسه توجیهی امسال مطابق با گزارش نهایی ، بحث جامع و پرسش و پاسخ است. ادامه دادن.

در گزارش نهایی ، م Instituteسسه تحقیقاتی چونام ، که خدمات تحقیقاتی را انجام داده ، موارد و عواقب سیاست انتقال عادلانه در داخل و خارج از کشور را بررسی کرده و سناریوی مسیر انتقالی منطقه بسته یک نیروگاه با زغال سنگ در استان را به اشتراک گذاشته است.

علاوه بر این ، در راستای “استراتژی تقویت خنثی انتشار کربن تا سال 2050” و “9 برنامه اصلی تأمین و تقاضای برق” ، وی پنج پروژه دقیق استراتژیک را پیشنهاد کرد که به عنوان یک برنامه عادلانه برای اجرای سیاست انتقال

استراتژی “تنوع صنعتی” ایجاد زیرساخت ها مانند جاده ها ، راه آهن ، بنادر و غیره است. △ ارتقا صنعت انرژی با ایجاد مزارع بادی دریایی در مقیاس بزرگ شرکت ها و مجتمع های صنعتی.

در مورد استراتژی “حمایت از کارگران” ، △ ایجاد مدیریت شغلی △ تجزیه و تحلیل مشاغل به عنوان روند اشتغال و مطالعات در مورد وضعیت محل کار △ پشتیبانی از تحول مشاغل و شرکت های نوپا △ ایجاد شبکه برای امنیت اجتماعی در حمایت از آمادگی برای استقرار مجدد △ شناسایی مناطق ویژه مربوط به بحران اشتغال و انتخاب پروژه های ملی برای عرضه عمومی △ ارتقا of استعدادها برنامه را ارائه دهید.

استراتژی حمایت از جوامع محلی: △ ایجاد مراکز تحقیقاتی روستایی در اطراف نیروگاه های برق △ ایجاد بنیادهای احیا regional منطقه ای در واحدهای شهری و منطقه ای △ ایجاد مراکز تحقیقاتی منطقه ای برای تبدیل در سطح استانها ansion گسترش پروژه های سرمایه گذاری محلی برای خدمات شرکتهای مدیریت منطقه ای system سیستم تقسیم سود تبدیل انرژی ارائه شده برای ساخت و ساز.

استراتژی برای حفاظت / بازسازی: ترمیم سایتها و تأسیسات زباله این یک طرح آزمایشی تولید مثل است.

به منظور “ایجاد زمینه ای برای ارتقا” ، △ ایجاد یک مقررات انتقال سالم △ ایجاد یک کمیته انتقال سالم و یک سازمان ویژه شرکتها و شرکتها بستر آنلاین انتقال را تعریف کردند پشتیبانی برای ساخت و رقابت پروژه ها projects پروژه های پیشنهادی مانند ایجاد و راه اندازی سیستم پاسخگویی به بحران های اقتصادی و بحران های اشتغال در مناطق در حال گذار.

علاوه بر این ، شرکت کنندگان رویه های آینده مانند مقررات مربوط ، بودجه ها و برنامه های عملیاتی را مورد بحث قرار دادند و بحث هایی را برای یافتن استراتژی ها و پروژه های دقیق انجام دادند.

بر اساس نتایج این سرویس تحقیقاتی ، این استان تصمیم دارد وظایف مفصلی را با مشورت با شهرها ، شهرستانها ، تاریخچه تولید برق و گروه های اجتماعی تعیین کند و به دولت پیشنهاد می کند ، اصول لازم برای ایجاد یک انتقال عادلانه را مشخص می کند.

معاون فرماندار کیم گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا یک مدل تولید برق به سبک Chungnam ایجاد کنیم که دوران تولید برق با زغال سنگ را به حداقل برساند ، نه تنها آسیب های ناشی از تغییر ساختار اقتصادی موجود را به حداقل برساند. “ما یک موتور جدید برای توسعه منطقه ای ایجاد خواهیم کرد و پایه های رشد پایدار را ایجاد خواهیم کرد.”

در همین حال ، این استان در ژانویه سال گذشته یک کارگروه عادلانه در زمینه تبدیل انرژی ایجاد کرد تا نیروگاه های برق زغال سنگ را خاموش کند و یک طرح تبدیل عادلانه را تهیه کند.

طبق برنامه وزارت صنعت ، 14 نیروگاه با زغال سنگ در این استان تا سال 2032 تعطیل می شوند و همچنان از طریق تبدیل انرژی به کشف و ترویج گزینه های توسعه اقتصادی منطقه ادامه می دهند.

[ad_2]