فوریه 1, 2021 By haminp 0

یک فروشگاه مواد غذایی محلی در داژئون باز است!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] داژئون سیتی (شهردار هئو ته جونگ) روز اول اعلام کرد که در حال برگزاری یک مراسم افتتاحیه به منظور تأسیس افتتاح یک فروشگاه مواد غذایی محلی است که داژئون و چونگچئونگ را به هم متصل می کند.

در چهارم شهر Daejeon یک فروشگاه 66㎡ در سالن غذاخوری طبقه اول زیر شعبه Daejeon فروشگاه بزرگ Lotte نصب کرد.

در مراسم افتتاحیه افتخار افتتاح یک فروشگاه مواد غذایی محلی ، فقط تعداد کمی از مردم ، از جمله فاصله اجتماعی تاج ، حضور خواهند داشت و از طریق پخش آنلاین زنده یوتیوب به شهروندان علاقه مند تحویل داده می شود.

به ویژه ، Jinjam Nonghyup تصمیم گرفت تا از تولیدكنندگان 5 میلیون درآمد حاصل از انجمن تولیدكنندگان Hanbat برای همبستگی و رشد كشاورزان محلی حمایت كند.

در طول این رویداد ، 25 نفر انتخاب می شوند که نظر خود را در مورد نمایش Daejeon Blues YouTube نشان دهند و کوپن های غذایی محلی (به ارزش 20000 KRW) ارائه شده توسط فروشگاه بزرگ لوته را تحویل دهند.

“بسیاری از م foodسسات غذایی محلی توسط جوامع روستایی نصب شده اند ، اما درک متقابل عمیق تری برای تبدیل شدن به سکویی برای ارتباط جوامع شهری و روستایی لازم است.” ما انتظار داریم که به عنوان بستری برای ارتباط بین جوامع شهری و روستایی عمل کند مواد غذایی تولید شده در مجاورت پنج فروشگاه مستقیم که توسط این شرکت اداره می شود. “

[ad_2]