ژانویه 20, 2021 By haminp 0

یک سال تاج 19 ، پیام پشتیبانی همچنان در کلینیک در جونگ گو ، داژئون بررسی می شود

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Jung-gu (شهردار Gu Park Park Yong-gap) با ارائه یک داستان زیبا که در سال اول شیوع کرونا 19 به کلینیک غربالگری Jung-gu آمد ، قدردانی کرد.

ابتدا ، شورای داوطلبان یونگ-گو (به ریاست اخوا لی) در نوزدهم از کلینیک غربالگری یونگ-گو بازدید کرد و کیک های خانگی کیلباپ و ماهی را تحویل داد. وی کادر پزشکی و کارگران صحرا را که برای جلوگیری از بیماریهای عفونی حتی در هوای سرد سکوت کردند ، تشویق و دلجویی کرد.

علاوه بر این ، نامه تشویق و پشتیبانی ، که حمایت از آن در سال گذشته بود ، نیز راه اندازی شد و وعده ساخت یک شبکه قرنطینه ای نزدیک ، مانند بازرسی سریع و دقیق و تشکیل یک تیم موقت برای ارتقا vacc واکسیناسیون برای کرونا 19 را داد.

کارگران مرکز بهداشت Jung-gu ▲ کودکستانی که کاغذ رول می کرد با یک پیام گرم وقتی فریاد می زد “من از آدم آهنی سردتر هستم” ▲ کودکی که با کشیدن سیب زمینی شیرین پخته شده مورد علاقه خود با دستی از سرخس صومعه ، از او تشکر می کند که قلعه گندم ما را تحویل گرفت تا برای شیرینی رادو دعا کند … ساکنان قهوه ، بیسکویت و تخم مرغ سرخ شده برای تعطیلات برای خوردن غذا می فرستند ▲ اسپانسری که به امید خنک کردن گرما و خستگی بستنی درست می کند ▲ نوشیدنی برای بازگرداندن خستگی مشخص شد که علاقه شدید بسیاری از افراد ، از جمله بسیاری از دختران خجالتی که مخفیانه او را ترک کرده اند ، بسیار کمک می کند.

یکی از کارمندان مرکز بهداشتی یونگ گو گفت: “خستگی جسمی و روحی کارگران به دلیل طولانی بودن کرونا 19 جمع شده است ، اما پیام های حمایت و تشویق ساکنان نیرویی بزرگ برای ایجاد روحیه و غرور در کارگران است. من تمام تلاش خود را برای غلبه بر بیماری عفونی انجام خواهم داد. “

یونگ گی پارک ، شهردار منطقه گفت: علاقه و لمس داغ ساکنان به کارگران کمک زیادی می کند. قرنطینه اضطراری وی گفت: “من تمام تلاش خود را خواهم كرد تا تاج 19 را خاتمه دهم.”

[ad_2]