فوریه 6, 2021 By haminp 0

یکی از دوستان شورای شهر داژئون ، دوست Ae-ja ، اصرار دارد فرهنگ محلی آهنگر را حفظ کند و آن را به عنوان یک صنعت سنتی ترویج دهد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در پنجمین عضو دوستی شهر شهری دژئون (قدرت مردم ، نماینده متناسب) ، در دومین جلسه عمومی 256 امین جلسه فوق العاده شورای کلان شهر دائژون ، خواستار حفظ وضعیت فرهنگ آهنگری محلی در حال ناپدید شدن شد. و به عنوان یک صنعت سنتی تشویق می شود. من آزادانه صحبت کردم

وی گفت: “محصولات ساخته شده در آهنگری سنتی از محصولات مکانیزه ارزان چینی بیرون رانده می شوند و از رقابت در قیمت خارج می شوند و بیشتر صنعتگران دست ساز هستند. این نام خود را حفظ می کند.”

علاوه بر این ، “Daejeon ما در حال حاضر در آهنگر Hanbat Samseong-dong است و فقط یکی از آنها ریشه دارد”. “اگر این مکان ناپدید شود ، فرهنگ آهنگر در Daejeon برای همیشه از بین می رود ، بنابراین حمایت و پشتیبانی ضروری است. مشوق ها در سطح دژئون. او پافشاری کرد.

به همین منظور ، وو کلینیک بخشی از مبلغ را هنگام خرید مصرف کنندگان محصولات جعلی محلی مانند حیوانات خانگی و گاوآهن فراهم می کند و با ورود و نمایش محصولات در نمایشگاه های محصولات کوچک و متوسط ​​، خرید در خانه و شهر دژئون ، بازار را فراهم می کند. بازار برای تهیه کانال های فروش. آنها روشهایی را برای انجام آن پیشنهاد کردند.

وی همچنین استدلال می کند که تلاش برای پرورش نیروی کار لازم برای ادامه فرهنگ آهنگری سنتی در صنعت و حمایت از بخشی از هزینه های کار پس از استخدام مورد نیاز است.

[ad_2]