ژانویه 31, 2021 By haminp 0

یونگ گو ، دژئون ، در حال ترویج مراسم جدیدی برای تعیین شهری مناسب برای زنان است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Jung-gu (آغاز به کار جدی یک پروژه شهری مناسب برای زنان ، Daejeon Jung-gu) ، از توافق نامه آنلاین انجام شده توسط وزارت برابری جنسیتی در تاریخ 29th.

با این تعریف ، یونگ-گو قصد دارد با پشتیبانی از وزارت برابری جنسیتی برای پنج سال آموزش سیاستگذاری ، مشاوره در مورد پروژه های تخصصی منطقه ای ، 33 پروژه دقیق را برای هر پنج هدف با توجه به شرایط قدیمی توسعه و توسعه دهد. و همکاری عمومی و خصوصی.

پروژه های نماینده امسال پروژه نصب چرخه زندگی آموزش چرخه زندگی برای نصب آینه های ایمنی زنان است

گسترش آموزش برابری جنسیتی از طریق چرخه زندگی طرحی است در حمایت از سن ، محیط و فرهنگ آموزش برابری جنسیتی برای کاربران فضاهای فرهنگی پیچیده ، مراکز کودکان ، مراکز کودکان منطقه ای و سالمندان. با شرکت در آموزش برابری جنسیتی ، ما قصد داریم آزمایش برابری جنسیتی ، بازی نقش و یک روش انتقال به من را ارتقا دهیم.

پروژه نصب آینه و روشنایی کف برای زنان ، که به عنوان مشاغل مهمی برای ایمنی زنان تبلیغ می شود ، نصب آینه های پیشگیری از جرم و چراغ های LED خورشیدی کف در کوچه هایی مانند خانه های چند خانواده و خیابان های مستعد جرم در مناطق دارای خانوارهای مجردی زن که جامعه محروم و زنان می توانند احساس امنیت کنند. این مشاغلی است که محیطی امن و روشن را برای سفر فراهم می کند.

شهردار Jung-gu Park Yong-gay گفت: “ما همه کار ممکن را برای ارتقا the پروژه به نفع نه تنها زنان بلکه آسیب دیدگان اجتماعی مانند معلولان ، سالخوردگان و نوزادان انجام خواهیم داد و بر این اساس نقش اصلی را در ساختن شهری که رشد و امنیت متقابل را تحقق می بخشد داشته باشد. ”

[ad_2]