ژانویه 25, 2021 By haminp 0

یونگ گو ، دژئون ، اولین “کارت کمک امنیتی” کشور را تهیه کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Jung-gu (شهردار Gu Park Park Yong-gap) در تاریخ 25 ام اعلام کرد که اولین کسی است که در کشور “کارت کمک ایمنی” را صادر و توزیع می کند که حاوی اطلاعات مفیدی در مورد ایمنی بازدید کنندگان خارجی است.

این برنامه به گونه ای طراحی شده است که با ارائه اطلاعات اولیه کمک عملی برای سفرهای ایمن به خارج از کشور فراهم می کند تا بازدید کنندگان خارجی بتوانند در صورت مواجه شدن با شرایط اضطراری بلافاصله بدون وحشت واکنش نشان دهند.

این کارت شامل information اطلاعات تماس برای مراکز تماس داخلی کنسولی ▲ برنامه های مفید برای سفر به خارج از کشور phrases عبارات ترجمه چند زبانه است که می توانید برای آنها در یک بررسی اجمالی از افراد محلی کمک بگیرید.

“کارت کمک” را می توان به طور رایگان از دفتر شکایات اصلی Jung-gu یا از هر مرکز رفاه اجتماعی اداری در حوزه قضایی دریافت کرد.

از طرف دیگر ، یونگ گو همچنین خدمات مختلفی را برای راحتی ساکنان فراهم می کند ، مانند صدور مجدد آنلاین گذرنامه ، صدور اعلامیه های صدور مجدد به نامزدهایی که نام خود را تغییر داده اند ، آژانس بین المللی گواهینامه رانندگی ، ثبت گذرنامه و رسید اطلاعات گذرنامه از طریق پیام کوتاه

“در حال حاضر به دلیل وجود کرونا 19 سفر به خارج از کشور دشوار است ، اما در صورت داشتن کارت ایمنی به اندازه گذرنامه در پرونده گذرنامه ، در شرایط اضطراری بسیار مفید خواهد بود. من تمام تلاش خود را برای ایجاد سرویس چینی برای سال جدید انجام خواهم داد. “

[ad_2]