ژانویه 19, 2021 By haminp 0

یونگ گو ، داژئون ، یک تیم گشت مشترک برای ایجاد یک محیط جاده پاک

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Jung-gu (شهردار Gu Park Park Yong-gap) در تاریخ نوزدهم اعلام کرد که یک تیم گشت مشترک را با ادارات مربوطه برای ایجاد یک محیط پاک جاده هدایت می کند.

در همین حال ، این منطقه گروهی سرکوبگر از سد راه ها را برای از بین بردن سد راه ها و تبلیغات تشکیل داده و به طور مداوم در مناطقی که شکایات یا مناطق آسیب پذیر در آنجا ثبت می شود ، فعالیت های هدایت و نگهداری را انجام می دهد ، اما فعالیت های غیرقانونی کاهش نمی یابد و باعث ناراحتی ساکنان می شود.

بر این اساس ، این شهر یک تیم گشت مشترک متشکل از 4 نفر تشکیل داد که هر کدام 2 نفر از بخشهای مربوطه ، بخش ساخت و ساز و اداره معماری بودند ، برای از بین بردن بقایای غیرقانونی خیابانها و تبلیغات پراکنده در مناطق آسیب پذیر ساختمان ، مانند خیابان های خرید و جاده ها. تیم سرکوب قصد دارد حداقل هفته ای یک بار به طور منظم گشت زنی مشترک ، به طور کلی نگهداری و راهنمایی در محل انجام دهد.

وی همچنین اضافه كرد كه دستورات اداری از قبیل جریمه برای اقدامات غیرقانونی كه موجب ناراحتی ساكنان در روند گشت زنی مشترک می شود ، وضع می شود.

یک مقام پیشین گفت: “من امیدوارم که این فرصتی برای تغییر شرایط آب و هوایی باشد که زباله های خیابانی و تبلیغات غیرقانونی را غیرقانونی می داند و تلاش بیشتری برای ایجاد یک محیط شهری تمیز و راحت می کند.

[ad_2]