فوریه 1, 2021 By haminp 0

یونگ گو ، داژئون ، پروژه ای را برای حمایت از تشکیل دارایی هدف قرار داده است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] از اول ، یونگ گو ، داژئون (پارک شهردار گو یونگ گپ) نامزدهای “پروژه پشتیبانی دارایی” را برای کمک به خانواده های کم درآمد و مستقل و خودپسند جذب می کند.

پروژه پشتیبانی دارایی سیستمی است که به افراد کم درآمد با درآمد کسب شده کمک می کند تا با تهیه درصد مشخصی از مبلغ برای حمایت از تشکیل دارایی ها ، پس انداز کنند. این برنامه به پنج پروژه تقسیم شده است که شامل یک کتابچه برای افزایش امید 1 ، یک کتابچه برای افزایش امید 2 ، یک کتابچه برای ایجاد امید برای جوانان ، یک کتابچه برای افزایش امید و یک حساب پس انداز جوانان است.

یارانه به کسانی تعلق می گیرد که 3 سال دفترچه بانکی را نگه داشته و هدف خود را برای 50٪ یا بیشتر از صندوق حمایت ثابت کنند. با این وجود ، در طول دوره اشتراک یک کتابچه ، استانداردهای پشتیبانی برای هر پروژه باید رعایت شود ، مانند اتمام سه آموزش مستقل صلاحیت و اخذ گواهینامه ملی شناخته شده مطابق با قانون صلاحیت های فنی ملی.
برای جزئیات بیشتر ، لطفا با بخش سیاست کمک های اجتماعی Jung-gu (65042-606-7165) یا مرکز رفاه اداری در منطقه محل زندگی خود تماس بگیرید.

شهردار پارک یونگ گی گفت: “ما امیدواریم که این فرصتی برای خانواده های کم درآمد و جوانان باشد که فرصت زیادی برای جمع آوری دارایی در شهر ندارند تا با حمایت از شکل گیری مشوق های کار به استقلال برسند. “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا شهری مناسب برای مراقبت های اجتماعی برای زندگی ایجاد کنیم.”

[ad_2]