ژانویه 31, 2021 By haminp 0

یونگ گو ، داژئون ، نظارت ویژه ای بر رفتار آلودگی محیط زیست در تعطیلات

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Jung-gu (پارک شهردار Gu Yong-gap) برای جلوگیری از حوادث آلودگی قبل از تعطیلات سال نو قمری ، یک دوره مشاهده ویژه را از اول تا هفدهم تعیین می کند و شروع به کار می کند.

برای جلوگیری از حوادث آلودگی محیط زیست به دلیل سهل انگاری در مدیریت تأسیسات ، نظیر تعطیلات صنعتی در فصل تعطیلات ، یخ زدن تأسیسات محیطی به دلیل سرمای هوا در زمستان و فعالیتهای غیرقانونی در فصل تعطیلات ، نظارت ویژه ای به صورت دوره ای انجام می شود. .

▲ قبل از فصل تعطیلات (2.1. 2.10. 2.) نظارت ویژه بر 22 شرکت برای تخلیه فاضلاب در نزدیکی ساحل انجام می شود. علاوه بر این ، نامه های رسمی به تصفیه خانه های فاضلاب ارسال می شود تا بر اساس چک لیست خودآزمایی ، خودآزمایی کنند و در صورت لزوم ، مرکز را تکمیل کنند. در طول فصل تعطیلات (2.11. 2.14 ~. 2.) گشت ها در اطراف رودخانه های بزرگ و مناطقی که در معرض خطر تصادف قرار دارند ، تشدید می شوند و در موارد اضطراری مانند حوادث با آلودگی محیط زیست و مبارزه با جمع آوری زباله با اتاق وضعیت کار می کنند. ▲ پس از فصل تعطیلات (2.15. 17 2.17.) ، منطقه قصد دارد از محیط کارخانه های دارای مدیریت زیست محیطی ضعیف پشتیبانی فنی کند تا بتواند عملکرد عادی و مدیریت صحیح را فراهم کند.

کارمند سابق گفت: “ما مطابق قوانین مربوطه برای موسساتی که در این دوره نظارت ویژه تخلفات شناسایی شده اند ، دستورات اداری یا اقدامات تعقیبانه را اتخاذ خواهیم کرد ،” مرکز گزارشات زیست محیطی (☎128) یا اداره محیط زیست گفت (42042-606 -) 7303) ، لطفاً به اداره بخش (42042-606-6222) گزارش دهید. “

[ad_2]