ژانویه 28, 2021 By haminp 0

یونگ گو ، داژئون ، ستاد بهار اطفا حریق در شتاب

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Jung-gu (Gu شهردار یونگ-گپ) ستادی را برای مقابله با آتش سوزی های بهار از فوریه تا 15 مه اداره می کند ، زیرا خطر آتش سوزی جنگل ها به دلیل خشک شدن فصل بهار افزایش می یابد.

این منطقه 14 خاموش کننده ویژه آتش نشانی را که برای جلوگیری از آتش سوزی جنگل و خاموش شدن زود هنگام در مناطق آسیب پذیر در برابر آتش سوزی جنگل انتخاب شده اند ، مستقر کرده است و حدود 1300 کپسول آتش نشانی مانند کپسول های آتش نشانی ، کپسول های آتش نشانی ، پمپ های عقب و پاروها در انبار Ungogae Transport Plaza و مرکز اداری. برای مراقبت های اجتماعی. بپوش

علاوه بر این ، سازمان آتش نشانی ، ایستگاه پلیس ، جنگل و پایگاه نظامی سیستم هماهنگی اطفا حریق جنگل را برای همکاری فعال در پیشگیری و خاموش کردن آتش سوزی جنگل مانند آماده سازی پیش رو ، انتشار و پشتیبانی نیروی انسانی و تجهیزات.

بعلاوه ، برای جلوگیری از آتش سوزی جنگلها که به دلیل سوزاندن مزارع غیرقانونی ایجاد شده است ، این ولسوالی از خرد کردن محصولات جانبی کشاورزی (بذرها ، پشته های فلفل قرمز و غیره) در مناطق جنگلی همسایه پشتیبانی می کند.

شهردار پارک یونگ گی گفت: “از آنجا که انتظار می رود امسال هوای خشک بهار ادامه داشته باشد ، ما تمایل فعالانه و توجه ویژه ساکنان را داریم و برای محافظت از زندگی و اموال ارزشمند ساکنان شهر.”

[ad_2]