ژانویه 21, 2021 By haminp 0

یونگ گو ، داژئون ، سالانه در سال 2021 هزینه بهبود محیط زیست را درخواست می کند و دریافت می کند.

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Jung-gu (شهردار Gu Park Park Yong-gap) اعلام کرده است که مهلت درخواست و پرداخت هزینه های بهبود محیط زیست اعمال شده برای خودروهای دیزلی تا اول فوریه ادامه دارد.

هزینه بهبود محیط زیست ، هزینه ای است که به دارندگان وسایل نقلیه دیزلی تولید شده قبل از جولای 2012 تحمیل می شود و اگر سهم پرداخت شده در مارس و سپتامبر در ژانویه به تعویق بیفتد ، 10 درصد کاهش می یابد. اگر وسیله نقلیه قبل از 30 ژوئن پس از ارتکاب جرم منتقل یا لغو شود ، می توانید درخواست بازپرداخت کنید.

آخرین مهلت درخواست و پرداخت 1 فوریه است و روش پرداخت حساب و وب سایت اینترنت Witax است (www.wetax.go.krپرداخت را می توان از طریق انجام داد). اگر پس از درخواست پرداخت تاخیر پرداخت نکنید ، برنامه پرداخت معوق به طور خودکار لغو می شود و به طور منظم و بدون 10٪ تخفیف شارژ می شود. با این حال ، در ماه مارس می توان با 10 درصد کاهش یا معافیت مبلغ اعمال شده برای نیمه اول سال (به مدت 6 ماه) ، درخواست پرداخت معوق کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش محیط زیست دفتر Jung-gu (☎042-606-7272) تماس بگیرید.

شهردار یونگ گپ پارک گفت: “حتی اگر ماشین تخریب شود یا جابجا شود ، هزینه آن بر اساس تاریخ استفاده به تعویق می افتد ، بنابراین لطفا پس انداز مالیات را از طریق سیستم پرداخت سالانه دریافت کنید.

[ad_2]