فوریه 2, 2021 By haminp 0

یونگ گو ، داژئون ، در پخش “خرید آنلاین برای بازار سنتی سال نو” پیشقدم می شود!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Jung-gu (پارک شهردار Gu Yong-gap) یک سیستم خرید آنلاین با نام “بازار محله Naver” برای بازارهای مونچانگ و Taepyeong ساخته است تا از مشاغل کوچک در بازارهای سنتی که به دلیل طولانی شدن COVID-19 و خرید آنلاین با مشکل روبرو هستند پشتیبانی کند.

بازار محلی Naver سرویسی است که با سفارش آنلاین ، مواد غذایی و مواد غذایی تازه ای را که در بازارهای سنتی فروخته می شود ، مستقیماً ظرف دو ساعت به مصرف کنندگان می رساند. انتظار می رود این یک مدل پیروز نمایندگی بین مصرف کنندگان و صاحبان مشاغل کوچک در بازارهای سنتی در دوران تماس غیر حضوری به دلیل پیامدهای طولانی مدت کرونا 19 باشد.

برای استفاده از این سرویس ، می توانید با استفاده از اینترنت یا برنامه تلفن های هوشمند ، منطقه تحویل در دسترس برای هر بازار در “بازار محله Nevers” را بررسی کرده و سفارش یک مرحله ای را ثبت کنید. Munchang Market برای تحویل به Daesa-dong ، Daeheung-dong ، Munchang-dong ، Busa-dong ، Seokgyo-dong ، Seonhwa-dong و Bank-dong در دسترس است ، در حالی که Taepyeong Market در Mok-dong ، Munhwa-dong ، Sanseong موجود است -دونگ ، اوریو-دونگ ، یونگدو-دونگ ، یوچئون-دونگ و Taepyeong-dong.

به طور خاص ، کارمندان Jung-gu همچنین با خرید محصولات آیینی که از این خدمات برای پیشگامی استفاده می کردند ، در احیای بازار سنتی پیش قدم شدند.

شهردار پارک یونگ گی گفت: “از آنجا که گسترش کرونا 19 یک چالش بزرگ برای مشاغل کوچک در بازارهای سنتی است ، ما تمام تلاش خود را برای اجرای سیاست هایی انجام خواهیم داد که می تواند به جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای و احیای اقتصاد محلی کمک کند.”

[ad_2]