ژانویه 23, 2021 By haminp 0

یونگ چئون سیتی در سال 2021 بروشورهایی برای سیستم های مهم جدید تولید خواهد کرد.

[ad_1]

[영천타임뉴스 = 김병철]شهر یونگ چئون اعلام کرده است که بروشور “سیستم های اساسی تازه تغییر یافته در سال 2021” را منتشر کرده است که حاوی اطلاعات قابل توجهی است تا همه شهروندان بتوانند آن را پیدا کنند و مزایای آن را برای شهروندان ارتقا می دهد.

بروشور تولید شده این بار شامل 24 اطلاعات مهم است که برای هر وزارتخانه مرکزی مفید است ، از جمله اطلاعاتی که با زندگی مدنی ارتباط نزدیکی دارد ، مانند اقتصاد ، اشتغال ، آموزش ، رفاه و بهداشت.

محتوای اصلی افزایش نرخ کلی مالیات بر املاک و مستغلات مسکن ، افزایش حداقل دستمزد (8،720 وون در ساعت) ، اجرای سیستم ملی حمایت از اشتغال ، حمایت از بازنشستگی پایه برای معلولان 300،000 وون است در هر ماه ، تقویت مجازات های پارکینگ و متوقف کردن تخلفات در مناطق محافظت از کودکان ، گسترش حمایت از مراقبت از کودکان ، مراقبت های بهداشتی برای جزئیات بیشتر ، مانند گسترش تعداد معاینات ، می توانید از وبلاگ شهر دیدن کنید. این شهر بروشورهای تبلیغاتی را در امکانات چند منظوره مانند Eup ، مرکز اداری Myeon-dong برای مراقبت های اجتماعی ، م institutionsسسات بزرگ اجتماعی ، سالن سالمندان و تالارهای شهر قرار می دهد تا بسیاری از شهروندان بتوانند از آن بهره مند شوند و به روش های مختلف از طریق وبلاگ تبلیغ SNS و تابلوهای الکترونیکی.

[ad_2]